Термоси

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 26

Сортувати у порядку зменшення
 1. Термос Tasmanian Tiger H&C Stuff 1л
  Термос Tasmanian Tiger H&C Stuff 1л
  Від 1 008 грн
 2. Термос Zojirushi SF-CС15 1,5 л
  Термос Zojirushi SF-CС15 1,5 л
  Від 2 440 грн
 3. Термос Zojirushi SF-CС13 1,3 л
  Термос Zojirushi SF-CС13 1,3 л
  Від 2 320 грн
 4. Термос Zojirushi SJ-JS10 1 л
  Термос Zojirushi SJ-JS10 1 л
  Від 1 800 грн
 5. Термос Zojirushi SJ-TG10 1 л
  Термос Zojirushi SJ-TG10 1 л
  Від 2 010 грн
 6. Фляга Sea to Summit Vacuum Insulated Stainless Steel Bottle with Sip Cap 1 L
  Фляга Sea to Summit Vacuum Insulated Stainless Steel Bottle with Sip Cap 1 L
  Від 1 092 грн
 7. Термос Primus TrailBreak EX Vacuum Bottle 1 л
  Термос Primus TrailBreak EX Vacuum Bottle 1 л
  Від 1 910 грн
Сторінка
на сторінці

Стаття про те, як утеплитися та які змінні впливають на ваш стан "тепло".

Кожен любитель туризму знає, що це заняття дозволяє не тільки весело, цікаво і пізнавально провести час, але і зробити це з користю для власного здоров'я. Адже будь-яка подорож на свіжому повітрі сприяє його зміцненню, покращує самопочуття і загартовує організм. Для максимально комфортної туристичної подорожі знадобиться убезпечити себе всім необхідним спорядженням, однією з важливих складових якого є таке пристосування, як термос.

Цей туристичний атрибут стане незамінним практичним аксесуаром в подорожах. Завдяки своїй конструкції, він дозволяє довго зберігати тепло. Таким чином, c його допомогою в будь-який момент і в будь-якій точці земної кулі можна поповнити сили і насолодитися чашечкою смачного чаю або кави, з'їсти теплий суп або іншу заготовлену їжу.

Щоб вибрати і купити термос, спочатку знадобиться визначитися, для чого він вам буде потрібний. Моделі для туризму мають свої особливості, на які слід звертати увагу при виборі: їх оптимальний об’єм для походу - від 0,5 до 3 л. Чим він більший, тим краще зберігає тепло. Моделі об'ємом до 1 л. можуть зберігати тепло до 4-х годин. Якщо потрібно, щоб воно зберігалося довше, слід вибирати їх більшого об'єму. Також слід звернути увагу, що чим ширше горлечко, тим швидше він буде втрачати тепло.

Залежно від дальності туристичної поїздки знадобиться підібрати відповідний вид термоса для їжі або пиття, щоб, з одного боку, він не був занадто обтяжливим, а з іншого, зміг помістити достатньо їжі або теплої води, щоб можна було насолодитися ними під час відпочинку. Виходячи з цього, для поїздок або походів на невеликі відстані підійде компактна і легка вакуумна модель, яка дозволить в потрібний момент випити чашечку чаю і підкріпити свої сили. Для тривалих подорожей краще вибирати моделі великого обсягу, які зможуть довго зберігати тепло в будь-яких екстремальних умовах.

Також при виборі потрібно враховувати матеріал, з якого він буде виготовлений. Звичайно, для походу краще зупинити свій вибір на металічних моделях. Вони відрізняються більшою ударостійкістю, добре зберігають тепло. Це оптимальний варіант для використання в умовах подорожей.

В магазині Gorgany представлені термоси різного призначення і обсягу. Залежно від бюджету, можна вибрати моделі таких виробників, як Tatonka, Fiord Nansen, Primus, Salewa, Esbit та інші. В нашому інтернет магазині термоси можна купити легко і просто. Доступні як моделі для їжі, так і для пиття, а щоб бути повністю оснащеним і готовим до туристичного походу, слід подбати про набір посуду, фляги та інші аксесуари, без яких така пригода не буде максимально комфортною.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023