Аксесуари до термосів

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 8

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 8

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Аксесуари для термоса: що реально замінити?

Термос – це спеціальний побутовий теплоізоляційний посуд, котрий дає можливість зберігати страви та продукти за більш високої або низької температури. Такі прилади завжди були популярними, адже можна взяти в подорож або відрядження гарячі напої, їжу, забезпечити дитині в школу дієтичне харчування. Туристи теж користуються термосами, сучасні виробники випускають величезну кількість моделей різних розмірів та форм. Але, якщо раптом вийшла з ладу якась деталь, зовсім не обов’язково купувати новий термопосуд, частину складових реально замінити.

Важливі аксесуари для термосу

Насамперед, варто враховувати модифікацію, складові простої моделі суттєво відрізняються від універсальних, тому спочатку варто вивчити асортимент аксесуарів. Головні комплектуючі – контейнер та колба, між ними – вакуум, котрий ліквідує процес теплопровідності, ще застосовують інертний одноатомний газ. Випускають моделі для напоїв, їжі, котрі різняться за формою, є вироби, малі за обсягом – до 1 літру, середні нараховують до 2 літрів, великі – від 3 до 4. Продаються й спеціальні термоси, що містять до 40 літрів.

До найважливіших складових відносять:

 

  • кришки – фіксуються за допомогою пазів та виступів, є варіанти з гвинтовими короками;
  • короки з теплоізоляцією, з пружних матеріалів – утримуються за рахунок сили тертя;
  • силіконове кільце ущільнювача – розташоване між стінками контейнеру та горловиною, не дає рідині виливатися.

 

Найчастіше власники термосів стикаються з такою проблемою, як протікання, це трапляється через порушення герметичності зношеної прокладки. В таких випадках замінюють силіконове кільце ущільнювача новою деталлю, обрати потрібну манжету нескладно, орієнтуючись на модель термоса.

Обираємо засіб для очищення термосів

Будь-який посуд вимагає обробки, а тим більше – термос, адже страви накладають свій відбиток на стінки колби, а дотягтися губкою не завжди зручно. Темний наліт, плями, затхлий запах, цвіль або навіть іржа – позбавитися цих неприємних наслідків можливо, якщо чистити вчасно внутрішні стінки термосу. Деякі господині роблять це за допомогою оцту, соди, миючих засобів, але можна досягти успіху набагато швидше та простіше.

Чимало компаній випускають спеціальні засоби для чищення термосів, значним попитом користується товар компанії Zojirushi, що складається з:

 

  • перборату натрію;
  • лаурилсульфат натрію;
  • фосфатів;
  • наповнювачів.

 

Треба лише розвести пакетик теплою водою, залити в колбу і замочити корок, потримати в розчині близько 6 годин, а потім ретельно промити. Не варто використовувати дуже гарячу воду, є ризик отримати опіки.

Де можна купити аксесуари для термосу?

Тепер не потрібно шукати деталі для термопосуду по сайтах виробників, все необхідне ви можете знайти на одному – в інтернет-магазині Gorgany. Компанія спеціалізується на товарах для туризму, це не тільки одяг та взуття, а й харчування, різноманітне спорядження. Продукція – тільки від надійних виробників, Gorgany співпрацює з ними без посередників, тому й ціни набагато нижчі, ніж в інших крамницях. Компанія обслуговує всі міста України.

В каталозі можна купити будь-які аксесуари до термосів або засіб для їх чищення від компаній Esbit, Fjord Nansen, Tatonka, Zojirushi, також реально вибрати термоси для рідини або їжі, є ще й термогорнятка та термофляги. Для клієнтів на сайті спеціально створили пошуковик, куди треба ввести назву товару, вказати об’єм, матеріал, вагу, і система одразу видасть потрібний варіант. Крім замовлень онлайн, покупці можуть скористатися можливістю відвідати магазини офлайн, розташовані в Рівному, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях.

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023