Термоси для рідини Lifeventure, Esbit

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 11

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 11

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Термоси для рідин: чим відрізняються?

Всім відомо, що термос – спеціальний посуд, в якому страви зберігаються довгий час гарячими або холодними, в залежності від призначення моделі. Такі вироби завжди були популярними у рибалок, туристів, мисливців, сьогодні їх охоче купують для гарячих обідів, які дають дітям до школи або беруть із собою до офісу. Незамінні термоси для тих, кому необхідне дієтичне харчування. Сучасні виробники випускають моделі окремо для рідких та твердих страв, які відрізняються між собою.

Різновиди термосів для рідкої їжі

В більшості випадків конструкція термосу передбачає використання вакууму між внутрішньою колбою та корпусом, моделі для рідини відрізняються більш вузьким горлом, аби простіше було наливати чай або каву. Для супів є варіанти з більш широкою горловиною, щоб зручно було їсти ложкою, не насипаючи страву до тарілки.

Виділяють декілька моделей для рідини:

 

  • універсальна – горловина широка, кришку треба відгвинчувати, потім відкоркувати термос;
  • куля – циліндричної форми, дуже компактний варіант, багато місця в рюкзаці не просить;
  • судкова – конструкція з контейнерами, розрахована на перші страви.

 

Щодо обсягів, то найменшим є виріб на 250 мл, найбільшим – до 40 літрів. Варто орієнтуватися, що напоїв в термосі на 1 літр вистачить лише на 1-2 осіб, тому, якщо планується похід родиною або компанією, краще брати термос на 2 літри. Виготовляють моделі для рідкої їжі та напоїв із металу та пластику, перший варіант вважається більш надійним.

Що треба враховувати при виборі термосу для рідини?

Сьогодні чимало компаній демонструють найрізноманітніші колекції термопосуду, котрі мають оригінальний дизайн та колір. Новачку легко розгубитися, але зовсім не обов’язково купувати дорогу та габаритну річ, якщо вона потрібна не щодня.

Орієнтуватися треба на:

 

  • об’єм – чим він більше, тим довше страви зберігатимуть потрібну температуру;
  • час зберігання – цей показник може різнитися, вакуумні та сталеві моделі витримують не менше доби;
  • наявність клапану – такі вироби функціонують довше, ніж зі звичайною гвинтовою кришкою.

 

Краще обирати варіанти з розширеною комплектацією, куди входять не лише виделки та ложки, а й ремені для зручного перенесення, спеціальні ручки, кришки-невиливайки. Для далеких подорожей надійніше обирати металеві термоси, для обідів в офісі можна обійтися виробом із якісного пластику.

Чудові термоси для рідини від найкращих постачальників

Якщо ви хотіли б купити надійну модель, яка функціонуватиме не один рік, запрошуємо до інтернет-магазину Gorgany, який спеціалізується на туристичних товарах. Одяг, взуття, спорядження, харчування – вибір дуже широкий, зразки представляють популярні бренди, а ціну компанія визначає дуже демократичну. Для зручності клієнтів на сайті передбачено пошуковик, куди треба ввести назву товару та виробника, також можна вказати потрібний об’єм та колір. Якщо необхідна порада, завжди допоможуть досвідчені консультанти.

В каталозі реально вибрати й купити дитячий або дорослий термос для рідини від компаній Klean Kanteen, Laken, Picture, Pinguin, Salewa та багатьох інших. Gorgany відправляє замовлення по всіх містах України, доставка проводиться у найкоротший термін. Для мешканців Одеси, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Рівного, Житомира, Винниці, Дземброні, Буковеля також працюють магазини офлайн, де теж досить широкий асортимент різноманітних товарів.

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023