Велокомп’ютер Sigma BC 16.16 STS/CAD

2 307 грн
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Новий точково-матричний дисплей чітко відображає всі метрики, подаючи їх у текстовому або графічному вигляді. Крім стандартних функцій BC 16.16 STS має підсвічування, розраховує час прибуття, показує економію палива, а версія STS CAD показує поточний і середній каденс.

Функція розрахунку часу прибуття безперервно обчислює, скільки вам потрібно часу, щоб доїхати до місця призначення. Ви будете заздалегідь знати, будете ви вчасно чи ні.

NFC і SIGMA LINK
Використання технології NFC і безкоштовного додатку Sigma Link дозволяє BC 16.16 STS CAD обмінюватися даними зі смартфонами на Android для настройки і завантаження даних. Дані можуть бути передані з смартфона в центр обробки даних через Sigma Cloud і навпаки.

Економія палива
Функція показує, скільки літрів палива ви зберегли, вибравши їхати на велосипеді, а не на машині.

Статистика тренувань за всі 12 місяців
На додаток до всіх перерахованих вище функцій ВС 16.16 STS CAD відстежує статистику ваших тренувань за останніх дванадцять місяців. Щоденник тренувань допомагає порівнювати і аналізувати щомісячні результати, відстежувати свій прогрес.

Енергозбереження
Через п'ять хвилин бездіяльності пристрій переходить в сплячий режим, а ще через п'ять — у режим економії енергії. Це знижує споживання енергії і забезпечує тривалий термін служби батареї. Коли вбудований акселерометр виявляє рух, BC 16.16 STS CAD прокидається і знову готовий до використання.

Індикація температури
BC 16.16 STS CAD має термометр для відображення поточної температури.

Порівняння швидкості
BC 16.16 STS CAD безперервно порівнює вашу поточну і середню швидкість. Коли між ними є різниця, вона відображається у вигляді стрілки, що вказує вгору або вниз: поточна швидкість вище або нижче середньої. Коли швидкість приблизно відповідає середній, стрілки немає.

Можливість використання для кількох велосипедів
Якщо у вас більш ніж один велосипед, ви можете запрограмувати два розміри колеса і розділити дані про поїздки. В провідний версії моделі можете вибрати "велосипед 1" або "велосипед 2" в меню налаштувань. Бездротова версія STS автоматично перемикається з велосипеда 1 на велосипед 2 на основі сигналу передавача.

Анімоване меню навігації
Повний текст і зображення чітко видно в кожній з вкладок меню BC 16.16 STS CAD. Крім того, смуга прокрутки під зображенням вказує на те, де саме ви знаходитеся в меню комп'ютера.

Цифрове триканальне кодування бездротової передачі даних
Унікальна цифрова система кодування STS передає дані центрального комп'ютера з відразу декількох датчиків: швидкості, каденса і навіть ЧСС. Передавачі звіряють між собою отримані дані і відправляють їх на центральний комп'ютер. Цифрове кодування цієї системи передачі даних запобігає виникненню зовнішніх перешкод — інших передавачів, ЛЕП та іншого.

Нові датчики STS
Оновлені датчики швидкості і каденса STS тепер легше зіставити з магнітами. Батарейний відсік розташовується на зовнішній стороні датчика, що дозволяє легко замінити батарею під час установки.

Підсвічування
Підсвічування зручне в установленні та викоританні: включіть світловий режим за допомогою одночасного натискання двох кнопок, і дисплей буде автоматично підсвічуватися з кожним наступним натисканням кнопки. Коли комп'ютер переходить в сплячий режим, підсвічування автоматично відключається.

Особливості:
- водонепроникність
- клік-магніти для швидкого встановлення
- магніти для каденса
- захист основної інформації
- попереджає про низький рівень заряду
- доступне нагадування про техобслуговування

Технічні характеристики:
- Тип: бездротовий
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення