Їжа для походів

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 186

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Чому для походів необхідна спеціальна їжа?

Малодосвідчені туристи вважають, що у поході треба харчуватися лише консервами у металевих банках та макаронами, приготовленими у похідних умовах. Така версія має право на існування, але консерви – річ досить важка. До того ж.вони займають багато місця у туристичному рюкзаку. Останнім часом, з’явилося багато сучасної туристичної їжі, корисної та досить смачної. Чим складніше туристичний похід, тим більш продуманим повинне бути харчування людей. Цілком логічно мінімізувати вагу продуктів та не втратити при цьому їх якість, але від складу їжі залежать самопочуття та настрій людей. Організм потребує весь набір корисних речовин, а тим більше – при навантаженнях у поході.

Туристична їжа для походу: класифікація

Сучасні туристичні продукти прийнято розділяти на 3 категорії:

  • сублімовані;
  • висушені продукти;
  • їжа в реторт-пакетах.

Сублімація продуктів харчування – це досить складний технологічний процес, у ході якого мінімізується вага продукту, а всі корисні речовини зберігаються, оскільки у процесі приготування продукт не зазнає термічної обробки. Сублімація – це видалення вологи з заморожених продуктів із застосуванням вакууму. Їжу виготовляють з натуральних компонентів, вона не містить консервантів та ароматизаторів. Таким чином, маємо продукт, оптимальний для турпоходу: максимально корисний із мінімумом ваги. Сублімована їжа добре зберігається навіть в умовах, близьких до екстремальних.

Сушіння продукції – ще один спосіб приготування спеціальної їжі для туристів. Такі продукти легкі та зручні для транспортування. Ціна сушеної продукції нижче, ніж сублімованої. Але в процесі сушіння їжа втрачає від 20 до 40% корисних речовин. Частина речовин втрачається у ході термічної обробки продукту.

Альтернатива консервам у бляшанках – продукція, розфасована у реторт-пакети. Така тара вигідно відрізняється від металевої тари. Вона легка, зручна у транспортуванні та утилізації. Така продукція не потребує термічної обробки, на відміну від сушених та сублімованих товарів. Це готові страви, які за необхідністю можна вживати холодними: тушковане м’ясо, консервована квасоля, кукурудза тощо, а також повноцінні страви з гарніром та м’ясом. Якщо обрати продукти правильно, можна забезпечити у поході цілком повноцінне харчування без значного обважнення рюкзаків.

Як купити туристичну їжу для походів

Інтернет-магазин GORGANY пропонує купити їжу для походу від відомих виробників за приємними цінами. На сайті ви також зможете замовити всю необхідну продукцію для туризму та зайнять спортом. Невисокі ціни, якісні товари та сервіс європейського рівня – все це ми можемо запропонувати нашим покупцям. Можлива доставка товарів, адресна чи до поштового відділення. Фірмова якість товарів підтверджена сертифікатами. Система фільтрів на сайті онлайн-магазину дозволяє відшукати потрібний товар якнайшвидше.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023