Гелі та ізотоніки Бренд: SIS

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 8

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 8

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Енергетичні гелі та ізотоніки: в чому різниця і як правильно обирати?

Сьогодні такі продукти стали популярними не лише серед професійних спортсменів, а й поміж тих, хто займається спортом заради покращення здоров’я та шліфування фігури. Однак більшість людей забувають, що при цьому слід змінювати раціон не лише їжі, а й пиття, щоб компенсувати організму витрачену енергію. І тут на допомогу приходять енергетичні гелі та ізотоніки, між ними чимало схожого і розбіжного, тому, перш ніж купувати такі вироби, варто розібратися, як їх обирати та правильно вживати.

Сильні сторони енергетичних гелів

Щоб спортсмен витримував потрібний темп на дистанції, необхідно поповнювати вуглеводи в організмі. Так, при не дуже інтенсивному навантаженні потрібно турбуватися не лише про вуглеводи, а й про жири, але, коли йдеться про високі темпи, пріоритети суттєво змінюються. Енергетичний гель -

це спеціалізоване харчування, котре допомагає поновити сили, всі легкоатлети знають, що коли закінчуються запаси глікогену (вуглеводи, які накопичуються у м’язах) та глюкози (запаси у крові), то погіршується увага, йде обертом голова, знижується темп. Енергетичний гель зручний тим, що його можна проковтнути, не припиняючи рух.

Позитивні особливості:

 

  • швидко засвоюється;
  • містить багато вуглеводів;
  • не переобтяжує шлунок;
  • витримує різні температури.

 

А ще спортсмени відзначають великий вибір смаків, можна зробити великий запас, щоб урізноманітнити меню. Першу порцію рекомендується вживати через годину після старту, не очікуючи відчуття голоду. Фахівці радять запивати гель, коли є така можливість, навіть, якщо на упаковці зазначено, що можна того не робити. Бо вода допомагає організму швидко переробити вуглеводи в енергію. Обираючи продукт, варто звернути увагу на його складові. Наприклад, кофеїн дуже ефективний, але коли його вжити забагато, почнуться проблеми зі шлунком і наднирковими залозами, тому краще занадто такими гелями не захоплюватися. Щодо видів цукру краще віддавати перевагу гелям, у складі яких мальтодекстрін.

Чим відрізняється ізотонік?

Ізотонік – спеціальний напій, котрий входить до спортивного харчування, він швидко поновлює водно-сольовий баланс, нормалізує тиск, додає сил. Якщо гелі треба пити під час тренувань, то ізотоніки можна вживати ще й після чи до занять, щоб організму легше було поновитися.

При виборі продукту варто враховувати:

 

  • наявність не лише ізотопів солей, а й вітамінів, хоча б основних груп, тоді продукт буде краще всмоктуватися в кров;
  • достатню кількість мікроелементів, на яких тримаються солі, чим більше калію, магнію, цинку, заліза, тим швидше поновлюватиметься водно-сольовий баланс.

 

Можна обрати ізотонік із туарином чи кофеїном, вони добре знімають втому, стимулюють нервову систему. Але такі напої бажано вживати після навантажень. Різниця між ізотоніком та енергетичним гелем, крім правил вживання, ще й у тому, що перший продукт містить набагато менше вуглеводів, його мета – блокувати надмірну втрату рідини. Тому ізотоніки добре вгамовують спрагу, поповнюють запас мінералів, які втрачаються з потом під час навантажень, додають енергії.

Якісні й недорогі енергетичні гелі та ізотоніки від популярних брендів

Оскільки це продукти для спортивного харчування, шукати їх варто в спеціалізованих магазинах, які гарантують якість продукції. До цього переліку входить інтернет-магазин Gorgany, котрий пропонує не лише одяг, взуття, спорядження для подорожей, а й продукти харчування. Тут можна купити будь-який енергетичний гель чи ізотонік, багатий вибір смаків: цитрус, лимон, полуниця, ваніль, різні обсяги флаконів. Свою продукцію на цій сторінці пропонують фірми Nutrixxion та SIS, оформити замовлення зручно на сайті онлайн.

Ціни помірні, Gorgany працює без посередників, всі товари представлені із зображенням та детальним описом. За необхідності завжди можна звернутися за порадою до досвідчених консультантів. Крім того, приймають покупців і офлайн магазини в Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Рівне, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі, де теж досить широкий асортимент продукції.

 

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2022