Сушені страви

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 57

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 57

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Сушена їжа для походу: чи варто купувати?

Досвідчені туристи одностайно відзначають: варто! Бо такі заготовки не потребують багато місця в рюкзаку, дуже легкі, а головне – зберігають всі корисні мінерали та вітаміни, якщо йдеться про овочі та фрукти. Стереотип, ніби мандрівники харчуються лише макаронами з тушонкою, вже давно пішов у минуле, сучасні виробники пропонують чимало найрізноманітніших заготовок, які можна брати не лише у похід, а й на риболовлю та полювання. Серед них досить популярними залишаються сушені продукти, бо меню представлене досить різноманітне.

Чим вигідні сушені продукти для туристів?

Зібрати запас їжі для походу не така вже й проста справа, як може здатися на перший погляд. Треба забезпечити організму поповнення енергії, яка витрачається у великих обсягах, за допомогою білків, жирів, вуглеводів, котрі реально взяти тільки з продуктових запасів. Сучасні туристи можуть обирати із значної кількості продуктів, які різняться за способами заготовок, чимало мандрівників віддають перевагу саме сушеній їжі. Готувати такі страви легко: залити окропом у пакеті і почекати 10 хвилин.

Є й додаткові переваги таких продуктів:

 

  • фрукти та овочі зберігають чимало вітамінів та корисних речовин, не дають розвиватися авітамінозу, анемії, серцевим хворобам;
  • суттєво полегшують вагу рюкзака, що дуже важливо для походів;
  • вносять різноманітність до стандартного меню.

 

Сушені овочі швидко поновлюються у розмірах, недовго готуються, спеціалісти обробляють їх за інноваційною технологією. Йдеться не лише про овочі, в широкому асортименті покупцям пропонують гречку з м’ясом, різноманітні каші, супи, борщі, омлети, передбачені також солодкі каші до сніданку.

Чому варто обирати продукти, висушені за інноваційною технологією?

Такий спосіб заготовлення продуктів у дорогу використовували ще багато років тому наші предки, тому, власне, зробити такі запаси цілком реально і вдома. Технологія нескладна, та й духовка у всіх є, однак тут існує декілька «але». Щоб зробити запаси на всю команду, необхідно чимало часу, та й досвід буде не зайвим, бо якщо частина продуктів виявиться зіпсованою, зарадити тому у поході буде складно. Та й сушити вдасться лише овочі та фрукти, Тому набагато зручніше та надійніше скористатися вже готовими сушеними виробами.

Адже зразки, які пропонують компанії:

 

  • зроблені з урахуванням всіх технологій, на високоякісному обладнанні;
  • можуть зберігатися у правильних умовах близько 2 років, у вакуумі навіть довше;
  • суміші різних пакетів дозволяється поєднувати, якщо вони компонуються за смаком.

 

Крім того, виробники дають можливість скуштувати такі дивовижні смаколики, як машкічірі, яловичі або курячі джерги, гранолу з абрикосовим йогуртом, кус-кус з журавлиною. Звісно, щоб смак не розчарував, обирати треба продукцію відомих брендів, які дбають про свою репутацію і пропонують страви тільки високої якості.

Де можна купити якісну сушену їжу?

Якщо ви зібралися в похід і хотіли б забезпечити себе смачними та поживними стравами, запрошуємо до інтернет-магазин Gorgany, який спеціалізується на товарах для мандрівників. Тут можна купити туристичні одяг, взуття, спорядження, є також продукти про запас, зокрема, сушена їжа для походу. Свою продукцію на цій сторінці каталогу пропонують такі фірми, як Greentramps, James Cook, ЇDLO, Adventure Menu, всі заготовки дуже смачні та споживні.

Компанія Gorgany на ринку з 2006 року, співпрацює з постачальниками без посередників, тому й ціни висуває дуже демократичні. Замовлення доставляються по всій Україні, оформити покупку реально на сайті онлайн. Всі товари представлені зі зображенням та детальним описом, можна також звернутися за порадою до консультантів. Приймають клієнтів і магазини офлайн у Тернополі, Чернівцях, Рівне, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, де теж дуже широкий вибір товарів.

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023