Спортивне харчування Trek'n Eat Peronin Ваніль 100г

201 грн
Де знаходяться:

Опис

Спортивне харчування Trek'n Eat Peronin Ваніль підійде спортсменам під час навантажень, а смак ванілі потішить любителів солодкого. Peronin – збалансоване рідке харчування із вітамінно-мінеральним комплексом, розроблене спеціально для спортсменів, які працюють на витривалість. Рeronin використовується як швидке та повноцінне джерело енергії на Ironman (триатлон), пригодницьких перегонах, гірських марафонах, велоперегонах та інших змаганнях з довгими дистанціями і підвищеними навантаженнями. Чудово зарекомендував себе в альпіністських сходженнях як харчування на великій висоті (коли іншу їжу їсти проблематично). Peronin містить збалансований набір поживних елементів: жирів, білків і вуглеводів, а також вітамінно-мінеральний комплекс. Він не вимагає зусиль на перетравлення, дає майже моментальну енергію організму.

Енергетична та харчова цінність 100г сухого продукту:
Калорійність: 453 ккал
Білки: 18,0 г
Вуглеводи: 62,0 г
Жири: 15,0 г

Вага:100 г
Алергени:  лактоза, молоко

Інструкції до застосування:
Ретельно перемішайте вміст пакета із невеликою кількістю холодної або теплої води. Додайте воду, що залишилася (до 400 мл) і розмішайте. Продукт готовий до вживання. Увага! Не можна нагрівати воду вище 60 ° С. Вживайте Peronin під час фізичного навантаження. Не рекомендується вживати до або після навантажень.

Особливості:
- збалансоване рідке харчування із вітамінно-мінеральним комплексом
- засвоюється організмом на 96% за 6 хвилин
- не залишає відчуття важкості і сонливості
- 300 мл Peronin містить 1/3 рекомендованої DGE (Німецьким товариством харчування) добової норми вітамінів
- не є допінгом, не має протипоказань (крім індивідуального несприйняття компонентів)
- підходить для змагань із довгими дистанціями і підвищеними навантаженнями в якості швидкого і повноцінного джерела енергії.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення