Спусковий пристрій Climbing Technology Alpine-Up Kit

В наявності
Артикул
234.004.0057
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
4 789 грн
Де знаходиться
  Доставка
  У магазини Gorgany:
  Безкоштовно
  Кур’єром Gorgany:
  Безкоштовно
  Кур’єром Нової Пошти:
  Безкоштовно
  Транспортна компанія:
  Безкоштовно
  Закордон:
  За тарифами перевізника
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата
  При отриманні На рахунок
  Детальніше

  Опис

  Alpine Up - універсальний запатентований спусковий та страхувальний пристрій. У комплекті з пристроєм є спеціальний карабін HMS Concept SGL, посилений додатковим анодованим покриттям для кращої зносостійкості. Пристрій дозволяє здійснювати спуск по мотузці з можливістю автоблокування, надає два режими страхування лідера і незалежне страхування для двох партнерів.

  Режими роботи Alpine-Up:

  Режим Click Up Mode: при розташуванні карабіна у великому отворі при зриві Alpine-Up працює як автоблокуваний пристрій, де карабін протягом лише двох секунд підклинює одну або дві страхувальні мотузки. Даний спосіб страхування рекомендовано для скелелазних маршрутів та мультипітчів, де швидкість лазіння і можливість зриву досить високі і переважна кількість точок - стаціонарні.

  Режим Dynamic Mode: якщо карабін вставлений в невеликий отвір - пристрій працює як звичайний «стакан», але через велику відстань між карабіном і місцями перегину мотузки через корпус пристрою, сила гальмування зовсім незначна, що дозволяє страхуючому з легкістю утримувати мотузку. Даний спосіб страховки рекомендуємо для класичних альпіністських сходжень, де більшість точок страховки встановлюється учасниками зв'язки.

  Режим 3: даний режим дозволяє підвішувати Alpine Up до станції за круглий отвір корпусу, і в разі потреби швидко фіксувати. Так само плавно і з легкістю розблокувати за допомогою додаткової петлі або шнура напарника, що спускається або піднімається. Подвійний отвір пристрою дає можливість незалежного і одночасного закріплення двох учасників зв'язки, що піднімаються.

  Режим 4: використання AlpineUp при спуску дозволяє легко фіксувати себе на мотузці, і при необхідності також вільно продовжувати спуск, використовуючи пристрій в якості важеля. При необхідності пристрій легко переходить з режиму спуску в режим підйому.

  Технічні характеристики:
  Сертифікат: EN 15151 - 2: 2012 type-2, CE, UIAA
  Матеріал: сплав алюмінію
  Діаметр мотузки при одинарній мотузці: 8,6-10,5 мм
  Діаметр мотузки при подвійній мотузці: 7,3-9 мм
  Вага без карабіну: 175 г
  Країна-виробник: Італія
   

  Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023