Якщо твоє покликання гори, мандри, а також сумлінна робота, будем раді запросити в команду Gorgany
Gorgany часто знають як мережу магазинів. Проте це лише частина компанії, бо ми також є виробниками українського бренду Turbat, ми розвиваємо в Україні цілий ряд класних брендів, таких як Osprey, Salewa, Exped та інші. Нам подобається реалізовувати щось соціальне для душі, тому проекти Gorgany Race, Gorgany Bus, Gorgany Pro такі важливі для нас.

Ми динамічні, в постійному процесі вдосконалення та розвитку, і наш успіх завдячуємо унікальним і талановитим людям, які працюють в наших командах. Така різноманітність створює багато можливостей для швидкого професійного зростання. Наш керівник мережі Сергій, керівник гурту Роман, бренд-менеджер Вітя та інші починали свою кар'єру продавцями та касирами. А тепер вони проводять супер важливі бізнес наради босими, серед гір і купи наплічників :)

Вакансії Львів
Назад
Назад
Вакансії Чернівці
Назад
Наші переваги
В гори разом
Кожен з нашої команди полюбляє мандри. Тому ми не тільки працюємо разом, а частенько і мандруємо разом.
Професійний зріст у компанії
Ми маємо багато захоплюючих напрямків, і наприклад кожен амбіційний продавець може очолити посаду бренд-менеджера чи керівника гурту. І тоді типове відрядження виглядатиме ось так:
Приємні знижки для працівників
Спорядження за гуртовими цінами - це дуже приємний внутрішній бонус. :)
Cоціальні проекти
Кожен може долучитися до організації, наприклад, Gorgany Race та Gorgany Bus.
Ці проекти загострюють відчуття значущості того, що ми робимо - надихаємо людей мандрувати, захопитися горами і природою. Дуже мотивує, бачити, як спільнота здорових і щасливих з кожним роком зростає, і знати, що наші дії приносять результат і змінюють життя людей.
Безпека
Ми працюємо офіційно, всі працевлаштовані і відповідно отримують соціальні виплати: відпускні, лікарняні, дикретні, пенсійні відрахування.
Навчання та розвиток
Це великі наші цінності, тому ми організовуємо навчання, відвідуємо різні програми зовні та читаємо новинки з корпоративної бібліотеки.
Контакти
Оксана Донець
+38 066 762 32 87
oksana@gorgany.com

Адреса: Львів Чайковського 20