Страхувальний пристрій Petzl GriGri 2

2 646 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Страхувальний пристрій з автоматичним блокуванням для мотузок від 8,9 до 11 мм.

Розроблено для полегшення страхування. Добре працює і для страхування лідера, і для верхнього страхування. Пристрій може використовуватися з усіма одинарними динамічними мотузками від 8,9 до 11 мм (ідеально підійде для мотузок від 9,4 до 10,3 мм). Новий дизайн забезпечує кращий контроль під час спуску.

Особливості:
- Техніка страховки ідентична класичним системам страховки: обидві руки на мотузці. Зупинка падіння здійснюється утриманням вільного кінця мотузки.
- Блокування: в процесі зупинки падіння страхуючий утримує вільний кінець мотузки, кулачок повертається і захоплює мотузку, збільшуючи ступінь блокування до повної зупинки прослизання мотузки.
- Новий дизайн забезпечує чудовий контроль під час спуску. Одна рука утримує вільний кінець мотузки, а інша віджимає руків'я, щоб розблокувати кулачок.
- Запатентована конструкція руків'я дозволяє дуже плавно протягувати мотузку. У поєднанні з сильною блокуючою дією кулачка це забезпечує відчуття повного контролю при спуску.
- Конструкція пристрою має гальмівну пластину і кулачок з нержавіючої сталі для забезпечення тривалого терміну служби виробу.
- Схеми встановлення пристрою на мотузку зображена на пристрої.

Технічні характеристики:
Вага: 170 г
Матеріали: алюмінієві бічні пластини, кулачок і гальмівна пластина з нержавіючої сталі, руків'я з армованого нейлону
Сертифікація: pr EN 15151 / UIAA
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення