Сублімована їжа Trek’n Eat Шоколадний мус

201 грн
Де знаходяться:

Опис

Шоколадний муc – ідеальний десерт у поході. Виготовлений методом сублімації — багатоетапним процесом випаровування з продукту замороженої вологи у вакуумній камері.

Склад: сухе молоко, глюкоза, сироп глюкози, какао-порошок, цукор, пальмова олія, молочний білок, молоко сухе знежирене; емульгатор: ефіри молочної кислоти моно- і дигліцериди жирних кислот; загущувач: альгінат натрію, карагенан; регулятор кислотності: сульфіт кальцію, пірофосфат тетранатрію, пірофосфат динатрію; ароматизатори.

Енергетична та харчова цінність 100 г сухого продукту:
Калорійність: 453 ккал
Білки: 13,0 г
Вуглеводи: 54,0 г
Жири: 20,0 г

Вага: 100 г

Алергени: лактоза, молоко.

Спосіб приготування:
Наповніть пакет до контрольної лінії (100 мл) холодною водою, перемішуйте до загустіння. Можете додати більше води за смаком.

Термін та умови зберігання:
Сублімовані страви Trek’n Eat розфасовані в дуже міцні герметичні тришарові пакети в середовищі інертного газу (кисень прибирається з пакету та замінюється азотом). Таке пакування дозволяє стравам зберігати всі свої поживні елементи та властивості до 3 років і довше абсолютно незалежно від температури та вологості навколишнього середовища.

Trek’n Eat — німецькі сублімовані продукти. Вони чудово смакують у мандрівках, експедиціях, туристичних походах, альпсходженнях, велосипедних поїздках і навіть на сімейних пікніках.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення