Сублімована їжа Trek'n Eat Чорничний суп

188 грн
Де знаходяться:

Опис

Освіжаючий чорничний суп – саме те, що Вам потрібно, коли під час подорожі хочеться чогось фруктового та соковитого. Ягоди чорниці не лише дуже смачні, але й корисні. Також із цієї сублімованої страви можна приготувати смачний кисіль. Німецькі сублімати Trek'n Eat – це натуральна їжа, яку дуже легко готувати. Просто залийте в пакет воду, перемішайте і почекайте кілька хвилин. Вакуумно-сублімаційна сушка вважається найдосконалішим методом консервування. Сублімовані страви зберігають до 95% поживних речовин, вітамінів і мікроелементів, мають малу вагу і довгий термін придатності.

Склад:
Цукор, фруктоза, модифікований крохмаль, 6% чорниця, патока, підкислювач: лимонна кислота; барвник бузини, моркви, гібіскуса, натуральний ароматизатор, сік буряка.

Енергетична та харчова цінність 100г сухого продукту:
Калорійність: 384 ккал
Білки: 0,3 г
Вуглеводи: 93,0 г
Жири: 0,3 г

Вага:100 г
Алергени:  Немає

Спосіб приготування:
Для приготування достатньо залити воду безпосередньо в пакет, закрити його та зачекати близько 10 хвилин. За цей час відновлюються всі початкові властивості продуктів. Чим вища температура води, тим швидше відбувається відновлення.

Термін та умови зберігання:
Сублімовані страви Trek’n Eat розфасовані в дуже міцні герметичні тришарові пакети у середовищі інертного газу (кисень прибирається з пакету та замінюється азотом). Таке пакування дозволяє стравам зберігати всі свої поживні елементи та властивості до 3 років і довше абсолютно незалежно від температури та вологості навколишнього середовища.
Trek’n Eat — німецькі сублімовані продукти. Вони чудово смакують у мандрівках, експедиціях, туристичних походах, альпсходженнях, велосипедних поїздках і навіть на сімейних пікніках. Сублімація дозволяє зберегти первинний смак страви, поживні речовини, вітаміни і мікроелементи при невеликій вазі в порівнянні з тією ж кількістю свіжих продуктів.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення