Сублімована їжа Trek'n Eat Картопляне рагу з яловичиною і зеленою квасолею

323 грн
Де знаходяться:

Опис

Гаряче та поживне харчування далеко від цивілізації стає у рази доступнішим і не вимагає зайвих зусиль завдяки Trek'n Eat. Яловичина та боби із додаванням спецій утворюють другу страву із унікальними смаковими якостями.

Склад: картопля (33%), квасоля (16%), мальтодекстрин, пальмова олія, текстурований соєвий білок, яловичина (8%), модифікований крохмаль, морква, кухонна сіль, приправа, спеції, лактоза, жир курки, крохмаль, цукор, дріжджовий екстракт, натуральні ароматизатори; підкислюючий компонент: лимонна кислота, цитрат калію, глюконодельта-лактон; регулятор кислотності: діацетат натрію; соєвий соус, ароматизатор “дим”, карамель.

Енергетична та харчова цінність 100 г сухого продукту:
Калорійність: 370 ккл
Білки: 17,0 г
Жири: 12,0 г
Вуглеводи: 49,0 г

Алергени: лактоза, молоко, селера, соя

Вага: 170 г

Спосіб приготування:
Залийте в пакет окріп до контрольної лінії, перемішайте. Закрийте пакет і зачекайте 10 хвилин.

Термін та умови зберігання:
Сублімовані страви Trek’n Eat розфасовані в дуже міцні герметичні тришарові пакети в середовищі інертного газу (кисень прибирається з пакету та замінюється азотом). Таке пакування дозволяє стравам зберігати всі свої поживні елементи та властивості до 3 років і довше абсолютно незалежно від температури та вологості навколишнього середовища.

Trek’n Eat — німецькі сублімовані продукти. Вони чудово смакують у мандрівках, експедиціях, туристичних походах, альпсходженнях, велосипедних поїздках і навіть на сімейних пікніках.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення