Термофутболка Lasting Mars

617 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Функціональна ультратонка літня чоловіча термофутболка на короткий рукав з анатомічно розташованими зонами, які забезпечують вентиляцію і швидке випаровування вологи в місцях підвищеної пітливості. Білизна облягає тіло та має чудові терморегуляційні властивості. Мінімальна кількість швів та анатомічна форма забезпечують максимальний комфорт та свободу руху під час занять спортом.

Застосування: літні види спорту, трекінг, велоспорт, альпінізм, заняття спортом

Особливості:
Тонка термобілизна (100 г/м2)
Одношарова кулірна в'язка спереду
В'язка "сітка" для покращення вентиляції з боків
Антибактеріальна
Підходить для температур: 0°C / +30 °C
Матеріал: 90% Siltex (поліпропилен), 10% поліамід

Матеріали і технології:

Siltex - штучне волокно, що володіє надзвичайно низькою здатністю вбирати вологу. Разом з тим, завдяки виключно гладкій поверхні, волокна забезпечують завдяки капілярному ефекту максимально швидкий і ефективний відвід виділеної організмом вологи від тіла. Ваша шкіра залишиться сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях. Волокно Siltex відрізняється низькою питомою теплопровідністю, що дозволяє підтримувати ідеальний тепловий режим вашої термобілизни навіть в умовах низьких температур.

Seamless (Безшовна) - функціональна білизна з анатомічно розташованими зонами, які забезпечують вентиляцію і швидке випаровування поту в місцях підвищеної пітливості. Відмінне облягання тіла сприяє функціональності і забезпечує оптимальну теплорегуляцію. Мінімальна кількість швів та анатомічна форма забезпечують максимальний комфорт і рухливість під час занять спортом.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення