Термос Zojirushi SF-CС15 1,5 л

1 670 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Протиударний термос з нержавіючої сталі добре підходять для поїздок на дачу, виїздів на природу. За легкість і міцність, що поєднуються із чудовим збереженням температури напоїв, ці термоси дуже цінують любителі активного відпочинку, риболовлі та мандрівники. Лаконічний та елегантний зовнішній вигляд доречний в офісі або у відрядженні.

Особливості:

- вагомою перевагою термосів з металевою колбою є підвищена, порівняно з виробами зі скляною колбою, стійкість до ударів

- вакуумний проміжок в металевій колбі складає всього один міліметр, замість двох у більшості термосів

- завдяки тефлоновому покриттю колби напій не контактує з металом, зберігаючи свій первозданний смак

- коли кришка закрита, щільний гумовий ущільнювач не дозволяє напою пролитися, якщо ви випадково перевернете термос догори дном

- навіть якщо ви забули закрити зливний клапан, він автоматично закриється при одяганні зовнішньої кришки-горня

- широкий отвір колби істотно спрощує миття термоса

Температура гарячої рідини (води) в термосі при температурі навколишнього середовища 20 °C і початкової температури рідини 95 °C:
— після 6 годин — 77 °C;
— після 24 годин — 53 °C.
Температура холодної рідини (води) в термосі при температурі навколишнього середовища 20 °C і початкової температури рідини 4 °C:
— після 6 годин — 8 °C.

Технічні характеристики:
Об'єм: 1,5 л
Матеріали: нержавіюча сталь, тефлонове покриття
Розміри: 113x11,5x26,5 см (діаметр отвору 7 см)
Вага: 900 г

Технології:
Super Light and Compact — легкий і компактний. Інноваційні технології виробництва Zojirushi Corporation дозволили зменшити вакуумний зазор в металевій колбі зі стандартних 2 мм до 1 мм, а стінки колби виробити з високоміцної сталі зменшеної товщини. Ці моделі зберігають температуру настільки ж довго, як і традиційні вироби, але помітно легше і компактніше їх.

Non-Stick Interior — тефлонове покриття внутрішніх стінок колби. Завдяки цьому покриттю напій не контактує з металом, зберігаючи свій первинний смак. До того ж термос з тефлоновим покриттям менше забруднюється і легше миється.

Easy to Clean — гарантує простий догляд за термосом. Термос сконструйовано так, що його легко мити під струменем води.

Detachable Strap — ремінь для перенесення. В комплект поставки входить ремінь, який полегшує транспортування термоса. Якщо ремінь не потрібен, ви можете легко його відстебнути.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення