Гермомішки

Сортування
Гермомішок Osprey Ultralight Pack Liners S
676 грн
Гермомішок Sea to Summit Lightweight Dry Sack 1 л
230 грн
Гермомішок Sea to Summit Lightweight Dry Sack 13 л
339 грн
Гермомішок Sea to Summit Lightweight Dry Sack 2 л
255 грн
Гермомішок Sea to Summit Lightweight Dry Sack 20 л
403 грн
Гермомішок Sea to Summit Lightweight Dry Sack 4 л
283 грн
Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 3
312 грн
Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 6
364 грн
Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 12
416 грн
Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 20
520 грн
Корисна інформація:

Дуже часто трапляється так, що багато початківців-туристів відправляються в похід з мінімумом спорядження, в якому, в більшості випадків, немає такого невід'ємного атрибута, як гермомішок. Головним його призначенням є захист особистих речей і документів мандрівника від води, в поході або при пересуванні по водоймі. Тому, потрапивши під зливу, ці любителі активного відпочинку на тривалий час забувають про туризм і всіх його принади.

Насправді, це відносно недороге і невелике спорядження повинне обов'язково бути в екіпіровці будь-якого туриста. Цей аксесуар виготовляється з міцного матеріалу, що не пропускає воду і використовувати його можна по-різному: щоб захистити від вологи документи, одяг, техніку; він ідеально підійде, якщо потрібно перенести мокрі речі; в ньому можна зручно транспортувати, наприклад, такі елементи оснащення, як ласти і інше спорядження для дайвінгу.

Якщо Ви не уявляєте свого життя без занять водними видами спорту або у вас просто є бажання вберегти під час пішої подорожі або пересування по річці особисті речі від намокання, тоді знадобиться подбати про такий важливий елемент спорядження, як гермомішок. Оскільки оснащення для туризму найчастіше купується з розрахунком на кілька років, підійти до його вибору потрібно дуже уважно. Якщо ви вирішили купити гермомішок, потрібно зробити це не поспішаючи, щоб в результаті не знадобилося його міняти кожен сезон.

В магазині Gorgany.com ви можете підшукати для себе гермомішки різного розміру. Все залежить від того, для чого ви його плануєте використовувати. Якщо вам необхідно вберегти мінімальну кількість речей від води - документи, телефон, гроші - слід звернути увагу на гермопакети відповідних розмірів.

Щоб зберегти сухими одяг і спальник, доцільно придбати невеликий водонепроникний мішок. Вибрати відповідну модель можна з товарів наступних виробників: Trimm, Tatonka, Terra Incognita, Deuter, Milo, Trekmates. В їх лінійці можна підшукати і купити гермомішок потрібного об’єму, який оптимально підійде для вирішення поставлених задач. Такі моделі виготовлені з сучасного легкого матеріалу, в який вплетені міцні нитки для підвищення водонепроникності і зносостійкості мішка.

Для любителів занять дайвінгом краще звернути увагу на моделі, які повинні бути за розміром довші, ніж ласти, мінімум на 10 см. Без гермомішка також не обійтися любителям водних походів. Їм він повністю замінить рюкзак.

Найбільш якісні моделі виготовляються з ПВХ-матеріалів, вони не пропускають вологу. Також слід знати, що фурнітура, якою оснащуються на кінцях такі вироби, виготовляється із застосуванням металу або пластику. Більш надійним є метал, він не вимагає частої заміни. Виходячи з цього, якщо потрібно купити гермомішок, який використовуватиметься для частих походів, краще вибирати модель з металевими аксесуарами.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк