Каремати

Сортування
Надувний килимок Trimm Tiguan
1 852 грн

Такі незмінні атрибути будь-якої подорожі, як холод, вогкість і навіть нерівність грунту, створюють свої неприємності для туристів. Щоб їх відчувати якомога менше, багато хто використовує спеціальний туристичний килимок, який також називають каремат. Його встановлюють між спальниками і дном намету, він служить додатковою проміжною прокладкою, забезпечуючи під час ночівлі, обіду або відпочинку додатковий комфорт і тепло.

Він є незамінним елементом туристичного спорядження. Досвідчені туристи і любителі відпочинку на природі обов'язково відшукають для нього місце у своєму рюкзаку. Він володіє всіма необхідними для мандрівників властивостями, але головне - завжди захистить від вологи, холоду, згладить нерівності рельєфу і в цілому забезпечить комфортні умови для відпочинку.

У нашому магазині Gorgany.com купити каремат можуть усі бажаючі. Цей елемент туристичного спорядження представлений такими виробниками, як: Exped, Salewa, Terra Incognita, Therm-A-RestTrimm, Fjord Nansen. Великий ціновий діапазон і чудова якість товарів саме ті чинники, які дозволять вибрати максимально підходящу модель.

Туристичний килимок є важливим аксесуаром в поході або подорожі для всіх любителів туризму. У багатьох новачків або людей, далеких від туризму, може скластися перше, помилкове враження, що користі на практиці від нього небагато, проте, насправді, він є термоізоляційним шаром між холодною землею і теплим людським тілом. Завдяки цьому, забезпечується додатковий захист внутрішніх органів.

Простими словами, каремат - це застигла полімерна плівка. Виходячи з цього, можна зрозуміти, чому вага цього атрибута для туризму невелика, а ціна - невисока. Але щоб підвести проміжний підсумок, слід сказати, що він є просто необхідним при ночівлі на природі.

Якщо перед вами стоїть питання, де купити туристичний килимок в Києві або іншому місті, зверніть свій погляд на наш магазин. Тут ви завжди знайдете багато різних моделей за цілком доступною ціною. Асортимент магазину постійно поповнюється новинками, тому відшукати варіант, який підійде саме вам, не складе труднощів.

Вибираючи туристичний килимок, потрібно врахувати, що є кілька різних видів, які відрізняються між собою якістю виконання, матеріалами і технічними характеристиками. Найсучаснішою і високотехнологічною розробкою цього типу, але і найбільш дорогою, є самонадувний каремат, який набирає обсяг після відкриття спеціального клапана.

В іншу категорію входять моделі, які можна надути за допомогою різних механічних пристроїв, наприклад, ручного насоса-помпи.

З'явившись відносно недавно на ринку, каремати НАТО, однак, встигли добре зарекомендували себе з практичної точки зору.

Моделі зі спеціальною пінкою EVA, які ще називають альпійськими, характеризуються масивними габаритами, проте, вони добре підходять для використання в умовах низьких температур.

Ще одним варіантом може стати модель, виготовлена власноруч, проте, якщо ви дорожите своїм комфортом і здоров'ям, розглядати його всерйоз не варто.

Вирушаючи в подорож або туристичний похід, слід подбати про обов'язкові елементи спорядження. Це стосується не тільки вибору намету, але і такої невід'ємної складової походу, як каремат. Купити туристичний килимок в Києві або будь-якому іншому місті ви зможете легко, швидко і приємно, просто відвідавши наш магазин. Ми завжди допоможемо вам вибрати найкращий варіант, в залежності від ваших особистих смаків.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк