Намети

Сортування
Намет Trimm Camp II
8 194 грн
Намет Trimm Comet
3 420 грн
Намет MSR Elixir 2
8 844 грн
Намет MSR Elixir 3
10 974 грн
Намет MSR Elixir 4
14 415 грн
Намет MSR Hubba Hubba NX
14 415 грн
Намет Trimm Alfa
4 061 грн
Намет Trimm Arizona II
10 688 грн
Намет Trimm Base Camp D
11 257 грн
Намет Trimm Bivak
3 277 грн
Намет Trimm Bungalow II
22 087 грн
Намет Trimm Comfort II
11 329 грн
Намет Trimm Duo
3 064 грн
Намет Trimm Eagle
5 415 грн
Намет Trimm Focus
6 341 грн

Важко уявити собі туристичний похід на кілька днів без намету. Це надійний супутник кожного мандрівника. Великий діапазон видів, кольорів, розмірів, які здатні надати різний рівень комфорту, вражає навіть справжніх професіоналів.

Намети туристичні мають безліч різних класифікацій, але перш ніж безпосередньо до них перейти, хотілося б означити загальні правила або, можна навіть сказати, дати кілька порад з приводу того, на що звертати увагу при виборі цього атрибута для подорожі . Отже, вирішивши купити намет для походу, спочатку слід продумати умови, в яких планується його експлуатація: перш за все знадобиться визначити для себе, на яку кількість осіб він повинен бути розрахований (це має бути одномісний, двомісний або може чотиримісний намет); обов'язково слід ознайомиться з традиційними погодними умовами для району, в який планується подорож; крім того, важливо для себе визначити спосіб, яким він буде транспортуватися. При виборі рекомендується також звертати увагу на простоту збірки і установки намету.

Виходячи з цільового призначення, всі намети поділяються залежно від використання на моделі для:

  • рівнинної місцевості;
  • середньогір'я;
  • високогірного туризму.

Купити туристичний намет в нашому магазині не буде важко. Зробити це ви можете в будь-який зручний для вас час. У нас представлені тільки краще виробники: Fjord Nansen, Campus, Trimm, Pinguin, Terra Incognita, Salewa, Alexika, Wild Country.

Моделі для високогірного туризму ще називають альпіністськими або экстремальными. Вони поділяються на два види - експедиційні або штурмові. У більшості випадків їх вибирають для себе професіонали.

Оптимальним варіантом для середньогір'я стануть кемпінгові намети. Це прекрасний вибір для подорожей зі стоянками, дитячих похідних таборів, поїздок до річки на вікенд, наметових містечок і відпочинку сім'ями на природі. Найчастіше вони важать від 7 кг., Але до уваги також потрібно брати їх великі габарити. Яскравим прикладом кемпінгових наметів є треккингові моделі, які не розраховані на протистояння холоду і вітру, проте прекрасно підійдуть для використання туристами на спеціально обладнаних стоянках. Скільки коштує намет такого типу, можна завжди дізнатися в консультантів нашого магазину.

Найбільш підходящим вибором для рівнинної місцевості стануть моделі універсально типу. Вони здатні розмістити всередині велику кількість людей і характеризуються простотою установки. Головні відмінності в моделях полягають у матеріалі, що використовується, формі і конструкції.

Класифікація за формою дозволяє нам виділити наступні види:

  • купольні - виконані у вигляді півсфери і головною їх відмінністю є хороша опірність вітру;
  • тунельні - за зовнішнім виглядом нагадують тунель, вони вважаються менш стійкими порівняно з попередніми, однак, до переваг цього виду можна віднести їх велику місткість;
  • тенти або шатрові моделі - відрізняються простотою установки, невисокою вагою і невеликою ціною, багато в чому завдяки цим особливостям вони є затребуваними серед туристів, які захоплюються нетривалими походами.

Також прийнято класифікувати намети за типом конструкції на одно- і двошарові. Перший тип призначений для нетривалих літніх виїздів, вони легкі і коштують недорого. Проте всередині в літні вечори в них недостатньо тепло і затишно.

Купити намет в Україні, який складатиметься з двох шарів - означає зробити вибір на користь комфорту і місткості, але, при цьому, ця покупка буде більш дорогою в порівнянні з попереднім підвидом. Вона складається з двох частин - внутрішньої палатки, яка «дихає» і зовнішнього непромокального тенту. Ці складові не стикаються між собою, в результаті чого утворюється повітряний прошарок, який служить надійним захистом від попадання всередину вологи. У таких моделях є спеціальний тамбур - один або декілька, який дозволяє розмітити взуття, спорядження або навіть організувати в ньому похідну кухню. Щоб купити намет, що складається з двох шарів, не потрібно нічого придумувати, просто відвідайте магазин Gorgany.com і завжди подорожуйте в задоволення.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк