Посуд туристичний

Сортування
Каструля Sea to Summit X-Pot 2,8 л
1 596 грн
Горнятко Aladdin Aveo 0.35L
705 грн 564 грн
Горнятко Lifeventure Thermal Mug
548 грн
Більше кольорів >
Горнятко Sea to Summit Delta InsulMug
386 грн
Горнятко Sea to Summit Delta Mug
174 грн
Горнятко Sea To Summit X-Cup
263 грн
Більше кольорів >
Горнятко Sea To Summit X-Mug
328 грн
Більше кольорів >
Горнятко Sea To Summit X-Shot
182 грн

Збираючись на довший час з дому, завжди варто взяти із собою туристичний набір посуду, нехай це навіть просто фляга для води– ніколи не знаєш на 100% що чекає на шляху.

Для різних потреб і випадків можна підібрати дуже різний за функціоналом, матеріалами, вагою та призначенням посуд. В нас на сайті є можливість вибрати як особисті набори, так і комплекти туристичного посуду для кількох осіб. Якщо ви плануєте їхати на мандрівку в гори, відпочивати на пляжі в наметі, маєте намір відвідати бабцю в селі чи просто їдете в довгу подорож містами Європи – в нас є пропозиції на всі випадки і ми радо допоможемо підібрати максимально зручний варіант, врахувавши побажання стосовно цінового діапазону. Комплекти посуду для пікніку чи походу в гори – все знайдете там, де побачите логотип компанії Gorgany. Товари з якими ви зручно можете ознайомитись на сайті чи детально оглянути у наших магазинах в Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Львові, Рівному, Житомирі та Києві завжди високої якості. Ми з власного досвіду знаємо що таке потреба у  зручному посуді, коли ти далеко поза домом, тож і самі користуємося усім спектром товарів присутніх у нас брендів. Шведський Primus, німецький Esbit, італійська Salewa, Wildo, Light My Fire, LifeVenture, Kovea, Tatonka, MSR – це імена, які давно стали синонімами якості у світі out-door спорядження, і туристичного посуду зокрема.

Кожен з них має свої товари-флагмани, термоси Esbit одні з найкращих, які ви зустрінете, фляги, пальники чи термогорнятка від Primus гарантують вам надійність в роботі на довгі роки, газовий пальник від Kovea – це безвідмовність за різних умов, інтегровані системи для приготування їжі Jetboil та MSR – найкраща пропозиція на світовому ринку, що присутня в Україні, швейцарські Victorinox – добре знана безкомпромісна надійність на довгі роки, Wildo – рішення, яким довіряють солдати європейських армій. Який би вибір ви не зробили у нашому магазині, ви точно залишитесь ним задоволені. Набори столових приборів, титанові каструлі, казанки, горнята, пальники на різному паливі, твердопаливні пічки,  силіконові тарілки, багаторазові пластикові чи алюмінєві фляги, тримачі для посуду і навіть чайники – про різні випадки у житті мандрівника подбали виробники, тож дозвольте собі задоволення домашнього затишку поза рідними стінами.

 Ми пропонуємо Вам різноманітні термоси та флягиказанкимискичашкичайникисковорідкивітрозахистикаструлі, а також набори посуду та столових приборів. Туристичний посуд у нашому магазині представляють такі всесвітньо відомі фірми, як Kovea, Tatonka, Fiord Nansen, Primus, Victorinox.

Нехай вам буде добре там, де плануєте бути!

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк