Посуд туристичний

Сортування
Горнятко Lifeventure Thermal Mug
548 грн
Більше кольорів >
Каструля Sea to Summit X-Pot 2,8 л
1 596 грн
Фляга Salewa Traveller 0,6 л
337 грн
Горнятко Aladdin Aveo 0.35L
705 грн 564 грн
Горнятко Esbit Drinking mug
289 грн 202 грн
Горнятко Sea to Summit Delta InsulMug
386 грн
Горнятко Sea to Summit Delta Mug
174 грн
Горнятко Sea To Summit X-Cup
263 грн
Більше кольорів >

Збираючись на довший час з дому, завжди варто взяти із собою туристичний набір посуду, нехай це навіть просто фляга для води– ніколи не знаєш на 100% що чекає на шляху.

Для різних потреб і випадків можна підібрати дуже різний за функціоналом, матеріалами, вагою та призначенням посуд. В нас на сайті є можливість вибрати як особисті набори, так і комплекти туристичного посуду для кількох осіб. Якщо ви плануєте їхати на мандрівку в гори, відпочивати на пляжі в наметі, маєте намір відвідати бабцю в селі чи просто їдете в довгу подорож містами Європи – в нас є пропозиції на всі випадки і ми радо допоможемо підібрати максимально зручний варіант, врахувавши побажання стосовно цінового діапазону. Комплекти посуду для пікніку чи походу в гори – все знайдете там, де побачите логотип компанії Gorgany. Товари з якими ви зручно можете ознайомитись на сайті чи детально оглянути у наших магазинах в Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Львові, Рівному, Житомирі та Києві завжди високої якості. Ми з власного досвіду знаємо що таке потреба у  зручному посуді, коли ти далеко поза домом, тож і самі користуємося усім спектром товарів присутніх у нас брендів. Шведський Primus, німецький Esbit, італійська Salewa, Wildo, Light My Fire, LifeVenture, Kovea, Tatonka, MSR – це імена, які давно стали синонімами якості у світі out-door спорядження, і туристичного посуду зокрема.

Кожен з них має свої товари-флагмани, термоси Esbit одні з найкращих, які ви зустрінете, фляги, пальники чи термогорнятка від Primus гарантують вам надійність в роботі на довгі роки, газовий пальник від Kovea – це безвідмовність за різних умов, інтегровані системи для приготування їжі Jetboil та MSR – найкраща пропозиція на світовому ринку, що присутня в Україні, швейцарські Victorinox – добре знана безкомпромісна надійність на довгі роки, Wildo – рішення, яким довіряють солдати європейських армій. Який би вибір ви не зробили у нашому магазині, ви точно залишитесь ним задоволені. Набори столових приборів, титанові каструлі, казанки, горнята, пальники на різному паливі, твердопаливні пічки,  силіконові тарілки, багаторазові пластикові чи алюмінєві фляги, тримачі для посуду і навіть чайники – про різні випадки у житті мандрівника подбали виробники, тож дозвольте собі задоволення домашнього затишку поза рідними стінами.

 Ми пропонуємо Вам різноманітні термоси та флягиказанкимискичашкичайникисковорідкивітрозахистикаструлі, а також набори посуду та столових приборів. Туристичний посуд у нашому магазині представляють такі всесвітньо відомі фірми, як Kovea, Tatonka, Fiord Nansen, Primus, Victorinox.

Нехай вам буде добре там, де плануєте бути!

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк