Міські рюкзаки

Сортування
Рюкзак Osprey Nebula 34
2 562 грн
Більше кольорів >
Рюкзак Osprey Celeste 29
2 562 грн
Рюкзак Osprey Comet 30
2 562 грн
Більше кольорів >
Рюкзак Osprey Daylite
1 423 грн
Більше кольорів >
Рюкзак Osprey Daylite Plus
1 566 грн
Більше кольорів >
Рюкзак Osprey Flare 22
1 992 грн
Рюкзак Osprey Momentum 26
3 416 грн
Рюкзак Osprey Momentum 32
3 698 грн
Рюкзак Osprey Nova 33
2 562 грн
Рюкзак Osprey Quasar 28
2 278 грн
Рюкзак Osprey Questa 27
2 278 грн
Рюкзак Salewa Chip 22
1 380 грн
Більше кольорів >
Рюкзак Salewa Metric 20
2 760 грн 1 932 грн
Рюкзак Salewa Urban 22
1 533 грн
Більше кольорів >
Рюкзак Salewa Vector Ul 15
675 грн
Рюкзак Salewa Vector Ul 22
797 грн
Рюкзак Trimm Airwalk 16
1 360 грн 952 грн
Рюкзак Turbat Rover 20
984 грн 590 грн
Рюкзак Fjord Nansen Freki 25
1 627 грн
Новинка
Рюкзак Osprey Axis 18
1 848 грн
Рюкзак Osprey Flap Jack Pack
2 847 грн
Рюкзак Osprey Flap Jill Pack
2 847 грн
Рюкзак Osprey Radial 26
4 555 грн

Життєвий ритм сучасної людини неймовірно динамічний. Часом людям дуже важко знайти в своєму насиченому подіями графіку вільну хвилину, щоб пообідати. Саме виходячи з міркувань мобільності та ефективності роботи, коли постійно необхідно мати під рукою всі найнеобхідніші речі, щоб у потрібний момент можна було ними скористатися, широке застосування як серед жителів великих мегаполісів, так і невеликих містечок, знайшли такі практичні повсякденні атрибути, як міські рюкзаки.

Багато людей віддають перевагу їм перед звичайними сумками і це цілком зрозуміло. Висока практичність і можливість звільнити руки - це тільки основні з переваг, які пропонують ці сучасні корисні атрибути. Вони дозволяють зручно розподілити вантаж, що переноситься і завжди мати під рукою все найнеобхідніше.

Сучасні рюкзаки міські можуть бути виконані з різних матеріалів: шкіри, замінника або жорсткої міцної тканини. Практично у всіх моделях передбачена зручна підкладка, для виробництва якої використовується зносостійкий матеріал. Переважно вони мають невеликий розмір, їх обсяг знаходиться в межах 20-40 л, що оптимально підходить під вимоги, які висувають до нього користувачі.

Купити міський рюкзак сьогодні можна у різних варіантах оформлення та покрою. У нашому магазині Gorgany.com представлені найрізноманітніші моделі на будь-який смак від визнаних у всьому світі виробників: Salewa, Trimm, Terra Incognita, Osprey, Alpine Pro та інших. Новітні технології і сучасні матеріали, які використовуються при їх виробництві, дозволяють створювати високої якості товари, які можуть задовольнити найвибагливіших покупців.

Слід розуміти, що рюкзак міський покликаний вирішувати певні завдання і використовувати його, наприклад, для туризму, альпінізму або навіть велоспорту можна лише в окремих випадках. Головною його перевагою є наявність в ньому різних «корисних» кишеньок і його місткість. Ці спеціальні кишеньки дозволяють зручно і компактно розмістити в такому рюкзаку для міста всі необхідні речі. Більшість сучасних моделей мають відділення для ноутбука. Воно виготовляється з м'якого матеріалу і забезпечує захист цього дорогого пристрою від пошкоджень.

При візуально невеликих розмірах практично кожен рюкзак міський має хороший і достатній для зберігання особистих речей або іншого вантажу об’єм внутрішнього відділення. Як правило, в ньому не передбачено поділ на відділи, як це робиться в більшості звичайних сумок. Для зручності основне відділення може бути оснащено тільки невеликою кишенькою.

У той же час, безліч цих корисних доповнень передбачені на зовнішній частині рюкзака для міста. Залежно від моделі, можна підібрати для себе варіант з відсіками для ручок, плеєрів, мобільних телефонів, брелків. В окремих із них передбачені навіть отвори для виведення навушників та інші корисні дрібниці. Не варто економити, адже сьогодні купити міський рюкзак можна за цілком прийнятною ціною, а вигода від його використання більш ніж очевидна.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк