Штурмові рюкзаки

Сортування
Рюкзак Osprey Mutant 28
3 698 грн
Рюкзак Osprey Mutant 38
4 270 грн
Рюкзак Osprey Variant 37
5 124 грн
Рюкзак Osprey Variant 52
5 694 грн
Рюкзак Neve Tornado 50
1 330 грн
Рюкзак Salewa Apex 15
2 453 грн 1 717 грн
Рюкзак Salewa Apex 22
3 067 грн

Штурмові рюкзаки - це спеціальні туристичні атрибути, які мають ряд особливостей. Їх вага варіюється від 1,2 до 1,7 кг. Звичайно, чим вона менша, тим легше мандрівникові переносити їх. Сучасні технології дозволяють створювати відносно легкі, але, в той же час, хорошої міцності моделі, які здатні витримувати великі вантажі.

Спочатку рюкзаки штурмові використовували переважно мандрівники, що захоплювалися скелелазінням і альпінізмом. Для них ці атрибути були незамінні при штурмі вершин, допомагали переносити вантажі безпосередньо при підйомі. Але з розвитком таких екстремальних захоплень, як гірськолижний спорт, велоспорт, сноубординг та інших, ці практичні аксесуари почали активно використовувати представники цих видів спорту.

Наступний відмінний фактор - це об’єм штурмових рюкзаків. Найбільш затребуваними є моделі з показником 40-60 л. Вони оснащені тонкими і вузькими лямками і часто - знімним поясом, а також простою і зручною спиною. Моделі зі знімним поясом є більш практичними, оскільки вони полегшують вагу і спрощують підйом даного атрибута, якщо це потрібно зробити, використовуючи мотузку.

Як правило, в штурмових рюкзаках форма лямок і ременів S-подібна, що не випадково, а дозволяє їм не зіскакувати з плечей. Якщо форма відрізняється, передбачається обов'язкова наявність стяжки, яка розташовується на рівні грудей, головним призначенням якої є утримування ременів і лямок разом.

Система кріплень спорядження є важливим елементом цих туристичних атрибутів. З її допомогою можна зручно і компактно розмістити спеціальне скельне, льодове чи будь-яке інше спорядження із зовнішнього боку. Це дозволяє завжди мати під рукою все найнеобхідніше, щоб кожним аксесуаром можна було скористатися в потрібний момент.

У нашому магазині представлені рюкзаки штурмові самих різних об'ємів, від всесвітньо відомих виробників: Osprey, Salewa, Commandor. Доступні різні моделі, як відрізняються колірним забарвленням, із сумісною питною системою і без неї. Приємним сюрпризом для всіх покупців стане ціна цих атрибутів для туризму та подорожей, яка повністю відповідає їх високій якості.

Щоб рюкзак штурмовий прослужив довго і надійно, а подорож, підйом в гори або просто улюблене спортивне захоплення було найбільш приємним і комфортним, потрібно з усією відповідальністю підійти до його вибору. Дуже важливо підібрати для себе таку модель, щоб вона була, з одного боку, максимально зручною, а з іншого - дозволила компактно розмістити все необхідне спорядження. Наш магазин допоможе вам зробити правильний вибір, щоб цей обраний практичний атрибут став невід'ємним аксесуаром і надійним «супутником» в будь-якій подорожі або при занятті улюбленим спортивним захопленням.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк