Спальники

Сортування
Спальник Trimm Impact
1 852 грн
Спальник Trimm Balance
2 066 грн
Спальник Trimm Balance Jr.
1 781 грн
Спальник Trimm Divan
2 280 грн
Спальник Trimm Highlander
2 066 грн
Спальник Trimm Nordic
17 796 грн 10 678 грн
Спальник Trimm Polaris II
4 275 грн
Спальник Trimm Summer
1 496 грн
Спальник Trimm Traper
1 781 грн
Спальник Trimm Travel
1 710 грн
Спальник Trimm Viper
1 781 грн
Спальник Trimm Walker
1 710 грн
Спальник Alpinus Super light
1 400 грн
Спальник Alpinus Super light lady
1 400 грн
Спальник Salewa Bike & Hike
1 993 грн

Щоб зігрітися вночі, людині потрібна ковдра. Однак, збираючись у похід з ночівлею, цей домашній атрибут не візьмеш з собою. Тому, пошук рішення доводиться шукати в спеціалізованих туристичних магазинах, наприклад, Gorgany.com У нашому магазині у вас є можливість вибрати підходящий варіант з великого асортименту доступних моделей відомих світових виробників - Salewa , Trimm, Alpinus, Deuter, Fjord Nansen, Rock Empire, Terra Incognita.

Сучасний спальний мішок забезпечить теплі і комфортні відчуття, тому підійти до його вибору потрібно з усією серйозністю. Кожен турист знає, що зручність ночівлі багато в чому залежить від цього обов'язкового туристичного атрибута. На сьогоднішній день є кілька його видів:

  • кокони - вони прекрасно облягають тіло, а в рюкзаку займають дуже мало місця.
  • «ковдра» - за своєю формою схожий на домашню ковдру, його можна скласти удвічі і застебнути на блискавку. Недоліком слід назвати відносно велику вагу. Тому його краще використовувати при короткочасних походах і подорожах.

Сучасні спальні мішки ергономічні, легкі, зручні. Спати в них завжди тепло і приємно. Крім того,ціни на спальники цілком доступні і прийнятні.

Різні моделі відрізняються між собою за рядом параметрів: розміром, матеріалом, наявністю або відсутністю капюшона, є моделі з подовженням або без. Різниця також полягає в температурі комфорту для окремих груп.

Часто, щоб підібрати і купити спальник, доводиться витратити досить багато часу. Це пояснюється тим, що при виборі обов'язково слід враховувати безліч важливих параметрів. Одним з них є матеріал, з якого модель виготовлена.

Найдорожчим і найтеплішим на сьогодні можна вважати пух. Він володіє прекрасними термоізоляційними якостями, оскільки знаходиться «під захистом» внутрішнього водостійкого і повітронепроникного матеріалу.

Що стосується бавовни, то вона програє пуху в плані об'єму і ваги, тобто, у даного матеріалу ці показники вищі. Крім цього, вона здатна вбирати вологу. Від цього багато в чому залежать ціни на спальники з бавовни, які нижчі, порівняно з моделями, де застосовується пух.

Придбати спальні мішки з наповнювачем з силікону - означає зробити вибір на користь економії, проте не завжди вони зможуть прослужити довго і надійно. Вони мають досить високі водостійкі показники, але, при цьому, їх термоізоляційні показники не можна вважати ідеальними. Після декількох використань такі моделі збиваються і втрачають свої теплозахисні якості.

Слід також звернути увагу, що при виборі обов'язково необхідно враховувати фактор сезонності. Виділяють зимові або літні моделі. Також бажаючі можуть купити спальник ультралегкий.

Спальник - незамінний в туристичному поході атрибут. Від нього, як і від намету, багато в чому залежить комфорт під час сну. Вибираючи його, по можливості, не слід економити, адже під час ночівлі кожен мандрівник захоче відчувати себе не тільки зручно, але й тепло.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк