Ультрафіолетовий знезаражувач води SteriPEN Aqua UV Water Purifier

1 650 грн
Де знаходяться:

Опис

SteriPEN Aqua - вибір тих, кому потрібен зручний і ефективний ультрафіолетовий знезаражувач води за доступною ціною для нечастих подорожей. Ресурс ультрафіолетової лампи становить 3000 л. Надійна і безпечна для очей та шкіри лампа гарантовано знищує більше 99,9% шкідливих мікроорганізмів, бактерій і вірусів, що живуть у воді. Ультрафіолетове випромінювання руйнує ДНК і РНК хвороботворних мікроорганізмів. Цей метод знезараження часто використовується в муніципальних системах водопостачання. Як і всі очисники SteriPEN, ця модель дуже проста у використанні. Просто помістіть знезаражувач у флягу або горнятко, ввімкніть і помішуйте воду. Знезараження 0,5 л води у вас займе всього 48 секунд, 1 літра - 90 секунд. Пристрої для знезаражування працюють від 4 «пальчикових» батарейок АА (не входять в комплект). Одного комплекту алкалінових батарейок вистачає для очищення 50 літрів води, літієвих - для 150 літрів. У 2001 р журнал Time® включив SteriPEN в список ТОП-100 кращих гаджетів всіх часів. Ефективність цих знезаражувачі доведена сотнями тисяч користувачів.

SteriPEN Aqua незамінний, якщо ви:
- збираєтеся в подорож і сумніваєтеся в якості місцевої питної води;
- не хочете залишати після себе гору сміття з порожніх пластикових пляшок;
- турбуєтеся про те, де шукати питну воду в разі непередбаченої ситуації.

Відповідає вимогам Стандарту для очищувачів води від мікробіологічного забруднення Агентства з охорони навколишнього середовища США. (Environmental Protection Agency, EPA)

Технічні характеристики:
Вага: 93 г (без батарейок)/178 г (з батарейками)
Розміри: 18,6 см х 4,3 см х 4,3 см
Ресурс лампи: 3000 використань
Тип батарейок: 4 батарейки АА (не входять в комплект)
Ресурс батарейок: алкалінова - 100 знезаражень 0,5 л або 50 знезаражень 1 л; літієві - 300 знезаражень 0,5 л або 150 знезаражень 1 л; NiMH - 200 знезаражень 0,5 л або 100 знезаражень 1 л
Мінімальний розмір отвору: 22 мм
Сумісність з передфільтром: SteriPEN FitsAll, SteriPEN PreFilter

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення