Ультрафіолетовий знезаражувач води SteriPEN Classic 3 UV Water Purifier

2 673 грн
Де знаходяться:

Опис

SteriPEN Classic 3 з 40-мікронним передфільтром - новий і найбільш універсальний ультрафіолетовий знезаражувач серії ClassicTM. Оновлена модель отримала покращений ергономічний дизайн і підвищену водозахищеність. Надійна і безпечна для очей і шкіри ультрафіолетова лампа гарантовано знищує більше 99,9% шкідливих організмів, бактерій і вірусів, що живуть у воді. Ультрафіолетове випромінювання руйнує ДНК і РНК хвороботворних мікроорганізмів. Цей метод знезараження часто використовується в муніципальних системах водопостачання. Як і всі очисники SteriPEN, ця модель дуже проста у використанні. Просто помістіть знезаражувач у флягу, ввімкніть і помішуйте воду. Обробка 0,5 л води займе у вас всього 48 секунд, 1 літр - 90 секунд. Пристрої для знезаражування працюють від 4 «пальчикових» батарей АА (не входять в комплект). Одного комплекту алкалінових батарейок вистачає для очищення 50 літрів води, літієвих - для 150 літрів. 40-мікронний передфільтр, що поставляється в комплекті із знезаражувачем, видаляє з води мікрочастки, що заважають поширенню ультрафіолетових променів і знижують ефективність пристрою. Крім того, передфільтр щільно входить як в пляшки з вузькою шийкою, так і у фляги з широким горлом, спрощуючи використання SteriPEN Classic 3.

З моменту своєї появи в 1999 році SteriPEN Classic має найвищий показник продажів серед похідних ультрафіолетових знезаражувачів води в світі. У 2001 р журнал Time® включив SteriPEN Classic в список ТОП-100 кращих гаджетів всіх часів. Ефективність SteriPEN доведена сотнями тисяч користувачів. Відповідає вимогам Стандарту для очищувачів води від мікробіологічного забруднення Агентства з охорони навколишнього середовища США. (Environmental Protection Agency, EPA)

Технічні характеристики:
Вага: 178 г
Розміри: 18,6 см х 4,3 см х 4,3 см
Ресурс лампи: 8000 обробок
Тип батарейок: 4 батарейки АА (не входять в комплект)
Ресурс батарейок: алкалінова - 100 обробок 0,5 л або 50 обробок 1 л, літієві - 300 обробок 0,5 л або 150 обробок 1 л, NiMH - 200 обробок 0,5 л або 100 обробок 1 л
Мінімальний розмір отвору: 22 мм
Комплектація: ультрафіолетовий знезаражувач води SteriPEN Classic 3 Ultraviolet Water Purifie, передфільтр SteriPEN Pre-Filter, неопреновий чохол, інструкція.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення