Ультрафіолетовий знезаражувач води SteriPEN Ultra UV Water Purifier

3 663 грн
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

SteriPEN® UltraTM - ультрафіолетовий знезаражувач від всесвітньо відомого американського бренду. Вбудований літієвий акумулятор заряджається через USB-порт від комп'ютера, електромережі або сонячної панелі. Модель оснащена зручним і інформативним OLED-дисплеєм. Надійна і безпечна для очей і шкіри ультрафіолетова лампа з ресурсом в 8000 обробок гарантовано знищує більш 99,9% шкідливих мікроорганізмів, бактерій і вірусів, що живуть у воді. Ультрафіолетове випромінювання руйнує ДНК і РНК хвороботворних мікроорганізмів. Цей метод знезараження часто використовується в муніципальних системах водопостачання.

Для очищення треба лише натиснути кнопку ввімкнення і помішувати воду у флязі. Знезараження 0,5 л води займе менше хвилини, одного літра - 90 секунд. SteriPEN® UltraTM спроектований для ідеальної сумісності з шийками стандартних пластикових пляшок. Вставте знезаражувач в пляшку, переверніть її і починайте обробку. Завдяки невеликим розмірам, знезаражувач підійде практично для всіх горняток, склянок чи фляг. Автоматично вимикається після знезараження. Електроніка захищена від потрапляння бризок. Прогумований корпус навіть вологим не вислизає з рук. Рекомендується використовувати тільки в прозорій воді. Мікрочастинки бруду в каламутній воді знижують ефективність знезаражування.

Для попереднього очищення каламутної води використовуйте передфільтр SteriPEN FitsAll (продається окремо). Індикатор слабкого заряду попереджає про необхідність підзарядки батареї. Ресурс знезараження на одній зарядці батареї - 50 л. Відповідає вимогам Стандарту для очищувачів води від мікробіологічного забруднення Агентства з охорони навколишнього середовища США. (Environmental Protection Agency, EPA)

Особливості:
- вбудований літієвий акумулятор
- надійна і безпечна для очей та шкіри ультрафіолетова лампа з ресурсом у 8000 обробок
- OLED-дисплей
- сумісний з шийками стандартних пластикових пляшок
- ресурс в 8000 обробок
- автоматично вимикається після знезараження

Технічні характеристики:
Вага: 140 г
Розміри: 18 см х 4 см х 3,2 см
Ресурс лампи: 8000 обробок
Живлення: вбудований літій-іонний акумулятор
Ресурс батареї: при повній зарядці - до 50 літрів
Мінімальний розмір отвору: 20 мм
Сумісність з передфільтром: SteriPEN FitsAll
Комплектація: ультрафіолетовий знезаражувач SteriPEN Ultra Ultraviolet Water Purifier, неопреновий чохол, USB-кабель, інструкція
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення