Велокомп'ютер Sigma BC 7.16

705 грн
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Велокомп'ютер Sigma BC 7.16 на додаток до стандартних функцій BC 7.16 відображає загальний час поїздки і середню швидкість на маршруті. Великий дисплей та спортивний дизайн робить пристрій приємним супутником кожної поїздки. 

Сім функцій
На додаток до основних функцій ВС 7.16 обчислює середню швидкість і показує загальний час поїздки. Великий екран і акуратний обтічний дизайн відмінно виглядатимуть на будь-якому велосипеді.

Установка розміру колеса
Встановити свій розмір дуже легко, використовуючи заздалегідь визначені розміри шин. При необхідності можна вручну ввести потрібний розмір колеса.

Приховані значення
У деяких метриках немає необхідності безпосередньо під час того, як ви їдете, і пристрій їх приховує (загальна відстань і загальний час їзди). Це зроблено для того, щоб під час їзди ви не клацали довго на кнопку і швидше знаходили потрібну функцію. Після зупинки велосипеда ви знову будете бачити приховані значення.

Пам'ять на 100 годин
Якщо час вашої поїздки не перевищує 100 годин, вона буде повністю записана і збережена в пам'ять пристрою.

Загальний час поїздки
На додаток до загальної віддалі, на екрані може бути відображено сумарний час їзди всіх ваших поїздок.

Нагадування про необхідність техобслуговування
Завдяки цій функції ви можете налаштувати мікрокомп'ютер так, щоб по закінченню певної кількості кілометрів він нагадував вам про необхідність огляду велосипеда.

Мінімальний розмір девайса — максимальний розмір дисплея
Обтічні форми мікрокомп'ютерів із колекції Topline 2016 відмінно виглядатимуть на вашому велосипеді. Розмір екрану максимально збільшений, а корпусу, навпаки, зменшений.

Клік-магніти
Тепер установка мікрокомп'ютера простіша, ніж коли-небудь — завдяки новим спеціальним магнітам, які можуть бути встановлені і зняті з велосипеда без використання будь-яких додаткових інструментів.

Особливості:
- установка без інструментів
- імпорт даних
- водонепроникність

Технічні характеристики:
- Тип: модель доступна як в варіанті провідного, так і бездротового АТС-зв'язку
- Датчик швидкості
- Елемент живлення: CR2032 змінна батарея
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення