Велозамки

Сортування
Замок Abus 1385 Tresor 85см
1 070 грн
Замок Abus 1500 Web
313 грн
Більше кольорів >
Замок Abus Bordo 6000 75см
2 245 грн
Замок Abus Bordo 6000 90см
2 372 грн
Замок Abus Catena 685 Shadow
813 грн
Замок Abus U-mini 40
1 302 грн
Замок Abus UGrip Bordo 5700
1 518 грн

Цілком логічною є думка, що жоден велозамок не вбереже від викрадення вашого двоколісного друга. Це правда. Злодії часто досягають успіху, про що свідчить невтішна статистика. Ключове у всій цій історії  - це питання часу, який злочинець готовий витратити на викрадення вашого транспортного засобу. І тут велозамок може серйозно ускладнити йому життя. Тож це важливий елемент комплекту спорядження будь-якого велосипедиста.

При виборі велозамка  варто уважно врахувати розміри дужки, ланцюга чи тросу – основних функціональних частин. Довгим тросом чи ланцюгом зручніше паркувати свого коня біля дерев чи вуличних стовпів широкого діаметру. Також велику довжину можна використати для убезпечення кількох велосипедів разом. Схожа логіка стосується більшої «глибини» u-подібної дужки. Зворотня сторона великих розмірів – велика вага, що не завжди зручно. На вагу також впливає товщина дужки, троса чи ланцюга. З іншої сторони їх важче перекусити чи зламати. Словом, чим важчий замок - тим надійніший. Вибираючи, керуйтесь здоровою логікою і власними потребами.

Найнадійнішими вважаються замки з U-подібною дугою. Їх дуже важко перекусити навіть потужними кусачками, а також дуже важко перепиляти. Його недоліками є некомпактна форма і вага. Ним важко зафіксувати  велосипед біля дерева чи широкого стовпа, він займатиме багато місця у вашому рюкзаку. При цьому в злодія, який помітить u-подібний велозамок навряд чи виникне бажання присісти біля нього з ножовкою чи тягнути здоровезні промислові кусачки для викрадення велосипеда.

Вдалим вибором також буде ланцюговий замок. Він більш компактно складається, знову ж таки його напевне не стануть розпилювати – не зручно тримати в руках в процесі, перекусити звено також нелегка задача. Якісний ланцюговий велозамок буде мати чохол з полімеру чи міцної матерії – це убезпечить від неприємних звуків при використанні чи перевезенні.
Недоліком цього типу також є вага. Довжина ланцюга може різнитись в залежності від моделі.

Найбільшої популярності набули тросові замки. Суть конструкції – стальний трос в полімерній оболонці – для зручності використання – не дряпає раму. Вони є найкомпактнішим видом, оскільки виробники подбали, аби ці моделі самостійно скручувались у спіраль, зменшуючи свій об’єм в неробочому стані. Для цього типу замків на ровер інколи можна придбати окреме кріплення на раму. Часто такий аксесуар не є суперпрактичним рішенням, проте тут вибір за вами. Приблизна довжина такого тросу 1,2 – 1,5м, товщина орієнтовно 6-8мм. Його переваги – вага, компактність. Недоліком є можливість легкого перекушування з допомогою спеціальних професійних кусачок.
Механізм власне замка може бути як на ключ, так і кодовим. Загублений ключ завдасть багато незручностей , а кодові варіанти мають ряд суттєвих переваг, тому радимо познайомитись із цим видом детальніше. В цьому легко допоможуть працівники нашого магазину у Львові, на вул. Городоцькій 5 або ж консультанти інтернет-магазину

На нашому сайті ви знайдете замки для велосипедів відомих брендів ABUS та BBB.
Зверніть, будь ласка, увагу, що велоаксесуари присутні тільки у львівському магазині, проте ми завжди можемо надіслати продукцію, що вас зацікавила в будь-який куточок країни: Хмельницький, Кропивницький, Кременчук чи Літинські Хутори у Вінницькій області. Звертайтесь при потребі. Часто ця доставка може бути безкоштовною, ознайомтесь з умовами доставки.
Звертайтесь – ми на зв’язку і радо допоможемо зберегти вашого коня біля його власника.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк