Pride

Pride – український бренд функціональних та надійних велосипедів. Засновники бренду впевнені, що для кожної людини, враховуючи її бажання, потреби та смаки – знайдеться ідеальний велосипед.

Про Pride

 

 

Ось як члени команди Pride говорять про своє покликання:
«Ми орієнтуємось на країни, де обожнюють велосипеди. Де паркують свої байки біля бізнес-центрів. Де на вихідних сім`ї масово відправляються на велопрогулянки: найменші – у велокріслах, старші – на своїх яскравих велосипедах. Ми беремо приклад з країн, де велотуризм – популярна форма відпочинку. Ми віримо, і знаємо, що так буде і у нас! Коли в кожній сім'ї буде по одному, або декілька велосипедів.»

 

велосипеди Pride

 

Pride пропонують широкий вибір велосипедів для кожного: для людей, які цінують максимально зручний функціонал, для стильних тінейджерів, які обожнюють яскравий дизайн і для людей, які шукають універсальний велосипед «на кожен день».

 

велосипеди Pride 2

 

Люди, які бояться зіткнутись із вибором велосипеда або вважають, що на поїздки в них не вистачає часу, чи фізичної підготовки, цілковито безпідставно позбавляють себе великого задоволення. Команді Pride пощастило займатись улюбленої справою, і вони будуть безумовно раді, якщо і для вас велосипед стане вірним другом і супутником.