Черевики

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 20

Сортувати у порядку зменшення
 1. Черевики Merrell Moab 3 Mid GTX Wms до -20%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Moab 3 Mid GTX Wms
  Від 5 996 грн Regular Price 7 495 грн
 2. Черевики Merrell Accentor 3 Mid WP Mns
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Accentor 3 Mid WP Mns
  Від 7 055 грн
 3. Черевики Merrell Moab 3 Mid GTX Mns до -20%
  Рейтинг:
  100%
  Черевики Merrell Moab 3 Mid GTX Mns
  Від 5 996 грн Regular Price 7 495 грн
 4. Черевики Merrell Moab Speed 2 Mid GTX Wmn
  Рейтинг:
  100%
  Черевики Merrell Moab Speed 2 Mid GTX Wmn
  Від 8 155 грн
 5. Черевики Merrell Moab Speed 2 Mid GTX Mns
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Moab Speed 2 Mid GTX Mns
  Від 8 155 грн
 6. Черевики Merrell Accentor 3 Mid WP Wmn
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Accentor 3 Mid WP Wmn
  Від 7 055 грн
 7. Черевики Merrell Moab Speed Mid GTX Wms -30%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Moab Speed Mid GTX Wms
  Від 5 317 грн Regular Price 7 595 грн
 8. Черевики Merrell West RIM Sport MID GTX Mns -30%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell West RIM Sport MID GTX Mns
  Від 4 547 грн Regular Price 6 495 грн
 9. Черевики Merrell Alverstone 2 MID GTX Wmn -30%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Alverstone 2 MID GTX Wmn
  Від 4 337 грн Regular Price 6 195 грн
 10. Черевики Merrell Siren 4 MID GTX -30%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Siren 4 MID GTX
  Від 5 317 грн Regular Price 7 595 грн
 11. Черевики Merrell Moab Speed Mid GTX Mns -30%
  Рейтинг:
  100%
  Черевики Merrell Moab Speed Mid GTX Mns
  Від 5 317 грн Regular Price 7 595 грн
 12. Черевики Merrell Moab FST 3 Thermo MID WP Mns -40%
  Рейтинг:
  80%
  Черевики Merrell Moab FST 3 Thermo MID WP Mns
  Від 4 677 грн Regular Price 7 795 грн
 13. Черевики Merrell West RIM Sport Thermo MID WP Mns -40%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell West RIM Sport Thermo MID WP Mns
  Від 3 447 грн Regular Price 5 745 грн
 14. Черевики Merrell Moab Adventure 3 MID WP Mns -30%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Moab Adventure 3 MID WP Mns
  Від 4 687 грн Regular Price 6 695 грн
 15. Черевики Merrell Moab Speed Thermo MID WP Wmn -40%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Moab Speed Thermo MID WP Wmn
  Від 4 647 грн Regular Price 7 745 грн
 16. Черевики Merrell Thermo Fractal MID WP Mns -50%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Thermo Fractal MID WP Mns
  Від 2 998 грн Regular Price 5 995 грн
 17. Черевики Merrell Moab Speed Thermo MID WP Mns -40%
  Рейтинг:
  87%
  Черевики Merrell Moab Speed Thermo MID WP Mns
  Від 4 647 грн Regular Price 7 745 грн
 18. Черевики Merrell Accentor 3 Sport Mid GTX Wms -30%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Accentor 3 Sport Mid GTX Wms
  Від 4 337 грн Regular Price 6 195 грн
 19. Черевики Merrell Accentor 3 Sport MID GTX Mns -30%
  Рейтинг:
  0%
  Черевики Merrell Accentor 3 Sport MID GTX Mns
  Від 4 337 грн Regular Price 6 195 грн
 20. Черевики Merrell Bravada 2 Thermo Demi WP Wmn -40%
  Рейтинг:
  100%
  Черевики Merrell Bravada 2 Thermo Demi WP Wmn
  Від 3 477 грн Regular Price 5 795 грн
на сторінці

Процес вибору хороших трекінгових черевиків є найважливішою частиною у підборі спорядження, від якого напряму залежить, як далеко ви зможете зайти.

Що робити, не можу обрати черевики?!

Шукаючи Gorgany в інтернеті часто гуглять: "черевики активний туризм", "черевик туризм купити", "купити черевик похід Львів" тощо. Попит є, а ми маємо пропозицію - і немалу! То які туристичні черевики купити?

Трішки поговоримо про це. Отож, їх можна поділити так:

 • Для кого? Чоловік, жінка, дитина.

 • За призначенням: трекінг, місто тощо
  По висоті: низьке або по кісточку.

Вибір відповідних туристичних черевиків — це процес пошуку. Не соромтесь написати чи подзвонити у Gorgany та сказати, яке туристичне взуття вам потрібне. Взуття для активного відпочинку вашої мрії, повинні співпадати вашим намірам, як і куди ви йдете. Перш ніж довірити свої ніжки туристичному взуттю, ви також повинні переконатися, що вони ідеально підходять. У нашому магазині вас чекає запаморочливий вибір: від надлегкого трейлового до альпіністського черевика на висоти 6 000 м. Розуміння того, що входить до складової взуття: матеріалів, проміжної підошви, устілки, шнурків, покриттю та інших частин взуття для гірського туризму, може допомогти вам уточнити свій вибір. Ніхто й ніколи не любив пару погано підібраних черевиків чи кросівок. Якщо ж ви не маєте бажання проколювати мозолі, то радимо вам приділити час для того, аби більше дізнатися про взуття для гірського туризму і не тільки.

 

Види черевика туристичного

 

За статтю.

В свою чергу окремі типи відрізняються в основному розмірами, кроєм, адаптованим до анатомічних відмінностей статей, і, звичайно, також зовнішнім виглядом та кольором. Взуття також відрізняється по висоті. Найчастіше ми стикаємось з цим поділом саме у трекінговому взутті. Варто розрізняти їх за моделями: низьке, по кісточку.

На додаток до цих двох основних категорій, ми іноді можемо зустріти подальший поділ взуття по щиколотку на моделі, що називаються MID (середні) та HIGH (високі) відповідно до висоти халяви.

Низькі черевики, як правило, легші. Черевики по щиколотку забезпечують кращий захист від розтягнення зв’язок або потрапляння бруду, води та снігу. Низьке взуття більше підходить для динамічних або менш складних навантажень. Взуття по щиколотку можна використовувати на важкодоступній місцевості, і там, де потрібна краща стійкість.

 

Черевики для трекінгу чи тривалих мандрів

Загалом, туристичні черевики — це моделі середнього та високого вирізу, що призначені для денних походів або коротких подорожей з легким вантажем. Вони доволі гнучкі і потребують мало часу на обкатку, але їм не вистачає підтримки та довговічності, як у міцних трекінгових черевиках.

Черевики для трекінгу чи тривалих мандрів слугуватимуть вам довго та збережуть ноги від важких вантажів. Більшість із них мають високий виріз, який охоплює щиколотки для чудової підтримки. Міцні та підтримуючі, з жорсткішою проміжною підошвою, ніж у легшому взутті, вони підходять для подорожей на складному рельєфі. Якщо ви шукаєте саме таке взуття, то радимо зазирнути до Zamberlan.

 

Матеріали

Матеріали впливають на вагу черевика, повітропроникність, довговічність і водонепроникність. Суцільнозерниста шкіра забезпечує чудову довговічність і стійкість до стирання, а також дуже хорошу водостійкість. Його найчастіше використовують у туристичних черевиках створених для тривалих манрівок. Вони не похизуються особливою легкістю, проте з часом ви швидко звикните до такого туристичного взуття. Та не забувайте, що перед початком тривалої подорожі потрібен час для того аби розносити взуття. В жодному разі не йдіть у гори після покупки туристичного взуття — спершу розносіть їх, аби нога призвичаїлась.

 

Черевики з шкіри нубук — це повнозерниста шкіра, яка була відполірована, щоб нагадувати замшу. Взуття з нубуку дуже міцне і стійке до води та стирання. Такі туристичні черевки для чоловіків, чи то туристичне жіноче взуття, чи можливо дитяче туристичне взуття — воно дуже довговічне та гнучке, проте, також потребує достатньо часу, щоб призвичаїтися перед мандрівкою.

Синтетика. Поліестер, нейлон і так звана «синтетична шкіра» часто зустрічаються в сучасних черевиках. Вони легші за шкіру, швидше розтираються, швидше сохнуть і зазвичай дешевші. Недоліки: вони можуть зношуватися раніше через велику кількість швів із зовнішнього боку черевика.

Водонепроникні мембранні черевики або ті, які називаються «водонепроникними», мають верх із водонепроникних/дихаючих мембран (таких як Gore-Tex®або eVent®), щоб ноги залишалися сухими у вологих умовах. Мінус: знижена повітропроникність, створена мембраною (порівняно з вентиляційною сіткою, яка використовується на деяких неводонепроникних черевиках), може спонукати ноги пітніти в літні дні.

Є навіть веганські туристичні черевики. Що це означає, мабуть здогадалися. Таке взуття виготовляється без будь-яких тваринних інгредієнтів або побічних продуктів. Синтетична ізоляція додається до деяких альпіністських черевиків для тепла під час походів по снігу та льодовиках.

Проміжна підошва для туристичних черевиків

 

Проміжна підошва, яка забезпечує амортизацію, захищає ноги від ударів і значною мірою визначає жорсткість черевика. Жорсткі черевики на слух не дуже добре сприймаються, але для довгих походів по кам`янистій нерівній місцевості вони забезпечать комфорт і стабільність. Жорсткий черевик не дозволить вашій нозі зношуватися, вдаряючись об кожен камінь чи корінь дерева, на який ви стаєте. Найпоширенішими матеріалами проміжної підошви є EVA (етиленвінілацетат) і поліуретан.

EVA трохи м’якший, легший і дешевший. Проміжна підошва використовує EVA різної щільності, щоб забезпечити міцнішу підтримку там, де це необхідно (наприклад, навколо передньої частини стопи).

Поліуретан, як правило, міцніший, тому його зазвичай використовують у взутті для тривалих подорожей та альпіністському взутті.

 

Внутрішня підтримка туристичних черевиків

Хвостовики. Ці вставки товщиною 3–5 мм розташовані між проміжною та зовнішньою підошвою черевика, щоб збільшити жорсткість проміжної підошви. Вони відрізняються по довжині; деякі покривають всю довжину проміжної підошви, а інші покривають лише половину. Пластини - це тонкі, напівгнучкі вставки розташовані між проміжною та зовнішньою підошвою, а також під хвостовиком (якщо є). Вони захищають ноги від ударів об коріння дерев або каміння. Нагадуємо, що ви можете купити черевик для походів у Львові і не тільки. Просто шукайте фірмовий магазин Gorgany у своєму місті, або ж обирайте у інтернет-магазині.

Підошви для туристичних черевиків

Гума використовується для підошви у всіх туристичних черевиків. Протектор — це виступи, що забезпечують зчеплення на підошві. Для кращого зчеплення на трекінговому і альпіністських черевках часто використовуються глибший та з вигляду агресивніший протектор. Широко розташовані виступи забезпечують хороше зчеплення та легше очищають бруд. Якщо ви плануєте зайнятися альпінізмом або зимовим туризмом, для вашої безпеки важливо мати сумісні з кішками черевики.

 

Мандрівник, що має туристичні черевики на шнурівках мусить бути певен, що вони щільно прилягають до ноги, не тиснуть та є можливість ворушити пальцями ніг. Приміряйте таке взуття наприкінці дня (після набряку ніг) і разом із шкарпетками, які плануєте одягнути. Ваші ноги зазвичай трохи набрякають під час тривалої ходьби, і тоді вони будуть більшими. Це допоможе уникнути покупки занадто малих черевиків. Якщо ви носите ортопедичні устілки, то візьміть їх із собою. Вони впливають на посадку черевика. Носіть відповідні шкарпетки. Знайомі шкарпетки допомагають швидше оцінити посадку та відчуття нового взуття. Переконайтеся, що товщина шкарпеток така ж, у яких ви будете мандрувати. І у мандрівку вирушайте в синтетичних, а не в бавовняних шкарпетках, які повільно сохнуть та на яких, швидше за все, з’являться пухирі. Проведіть деякий час у взутті. Прогуляйтеся по магазину. Ходіть сходами вгору та вниз. Знайдіть похилу поверхню і пройдіться по ній.

 

Про головне

 

У нашому інтертет-магазині ви можете обрати та купити черевики та кросівки таких фірм: Salewa, Dynyfit, Keen, Hoka, Scarpa, Alpine PRO, Saucony, Zamberlan, Black Diamond та багато інших. У наявності є як бюджетні моделі, так і преміум-класу. Зручність вибору забезпечується завдяки простому інтерфейсу, а пошук спрощується можливістю використання практичних користувальницьких фільтрів.

 

Головною характеристикою будь-якого спорядження є надійність, а черевиків поготів. Саме тому важливо вибирати тільки якісні моделі відомих виробників, не намагаючись заощадити на покупці. Адже від якості вашого спорядження залежить якість мандрів. Технологічні, функціональні, якісні черевики – це не тільки комфорт, але і безпека. Тому обираючи чоловічі кросівки, не цурайтеся дізнатися більше інформації та порівняти. Наші консультанти разом з вами, з задоволенням допоможуть обрати взуття для поставлених задач. Тож гайда шукати черевик активний туризм у Львові, або у іншому фізичному магазині Gorgany.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024