Снігоступи

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 5

Сортувати у порядку зменшення
  1. Снігоступи TSL Start 226
    Рейтинг:
    0%
    Снігоступи TSL Start 226
    Від 6 240 грн
  2. Снігоступи TSL Rando 226
    Рейтинг:
    100%
    Снігоступи TSL Rando 226
    Від 6 240 грн
  3. Снігоступи м`які Fram P.F.P
    Рейтинг:
    0%
    Снігоступи м`які Fram P.F.P
    Від 1 999 грн
на сторінці

Обираємо найзручніший снігоступ

Для прогулянок по цілині або походів взимку снігоступи будуть незамінним спорядженням, адже нерідко треба скоротити дорогу, а просуватися по кучугурах зовсім не хочеться. Щоб успішно пересуватися в такому пристосуванні, необхідно врахувати поверхню снігоступу та розподіл власної ваги, за правильного підходу в такому аксесуарі ви зможете не лише підніматися в гори, а навіть бігати.

Які бувають снігоступи?

Насамперед, треба визначитися з розміром аксесуару, саме він впливає на те, чи легко буде рухатися. Якщо сніг сухий, а власник має солідну вагу, то потрібна й більша поверхня снігоступу. Виділяють моделі жіночі та чоловічі, але в основі розподілу – та сама вага, для жінок виробляють легші моделі. Але варто також враховувати вагу не лише тіла, а й речей та рюкзака, хоча б орієнтовно. Тому досвідчені мандрівники радять купувати вироби із запасом, щоб напевне не загрузнути в кучугурах.

Виділяють 2 типи снігоступів:

 

  • з жорсткою пластиковою декою – для походів у гори, де не лише пухкий сніг, а й крига, вітрові заструги;
  • алюмінієва рамка з натягнутою ПВХ тканиною – для мандрівок зимовим лісом, де сніг пухнастий.

 

Якщо плануєте пересуватися по щільній поверхні або кризі, краще брати моделі з меншою поверхнею, в них легше маневрувати. Але тоді й вага самого туриста має бути невеликою. Випускають також снігоступи для бігу по пересіченій місцевості, альпінізму. Новачкам краще брати моделі для рівнин, розраховані на зимові прогулянки, в них кріплення легко регулювати.

Види кріплень для снігоступів

Туристам буде зручніше пересуватися в снігоступах, розроблених для пересіченої місцевості, де передбачені агресивні кішки та прогресивні кріплення. В таких легко підніматися вгору, спускатися, навіть йти по льоду. При виборі варто звертати увагу також на види кріплень.

Їх виділяють декілька:

 

  • ремені з фіксацією – найбільш прості та надійні, не виходять із ладу, навіть, якщо вкриються кригою чи снігом, їх легко відремонтувати у поході;
  • кріплення з фастексом – теж прості у використанні, легко знімати та одягати, але менш надійні, бо фастекси швидко забиває сніг, і відремонтувати їх не вийде в подорожі;
  • ремені з тріскачками для затягування – схожі на кріплення для сноуборда, користуватися такими нескладно.

 

Всі кріплення вважаються універсальними, комбінуються з будь-яким взуттям: трекінгові та альпіністські черевики, зимові чоботи. Краще міряти снігоступи на взуття, або, принаймні, зробити правильні заміри.

Пропонуємо кращі моделі снігоступів – інтернет-магазин Gorgany!

Якщо ви не певні, що правильно визначилися з розміром чи моделлю аксесуару, звертайтеся до інтернет-магазину Gorgany, де обов’язково допоможуть фахівці. Компанія працює на ринку з 2006 року і має чималий досвід, пропонуємо туристичний одяг, взуття, спорядження, харчування. Товари тільки від популярних брендів, які гарантують високу якість продукції, вартість дуже демократична, адже ми працюємо з постачальниками без посередників.

В каталозі представляють снігоступи такі фірми, як Fram Equipment, MSR, TSL, можна купити також інші необхідні для зимової мандрівки аксесуари, ціна помірна, компанія відправляє замовлення у Львів та інші міста в Україні. Якщо ви мешкаєте в Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Рівному, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі можете також відвідати магазин Gorgany офлайн, всі адреси та контакти вказані на сайті.