Кросівки

Сортування
Кросівки Zamberlan Crosser GTX
4 847 грн
Кросівки Salewa MS Alpine Road
3 680 грн
Кросівки Salewa MS Firetail 3
4 294 грн
Кросівки Salewa MS Ultra Train
4 598 грн
Кросівки Salewa MS Capsico Insulated
3 107 грн 1 864 грн
Кросівки Salewa WS Capsico Insulated
3 107 грн 1 864 грн
Кросівки Zamberlan Airound GTX
5 627 грн
Кросівки Zamberlan Airound GTX Wns
5 627 грн
Кросівки Zamberlan Hike GTX
4 230 грн 2 961 грн
Кросівки Zamberlan Zenith
4 526 грн
Кросівки Zamberlan Zenith Wns
4 526 грн
Кросівки Salewa MS Firetail 3 GTX
4 898 грн
Кросівки Salewa MS Lite Train
4 294 грн
Кросівки Salewa MS MTN Trainer
4 898 грн
Кросівки Salewa MS MTN Trainer (2014)
3 982 грн 2 389 грн
Кросівки Salewa MS MTN Trainer GTX
5 520 грн
Кросівки Salewa MS MTN Trainer L
5 520 грн
Кросівки Salewa MS Multi Track
4 598 грн
Кросівки Salewa MS Multi Track GTX
5 213 грн
Кросівки Salewa MS Ramble GTX
4 898 грн
Кросівки Salewa MS Speed Ascent
3 987 грн
Кросівки Salewa MS Speed Ascent GTX
4 195 грн 2 937 грн
Кросівки Salewa MS Trektail
4 598 грн
Кросівки Salewa MS Wander Hiker GTX
5 213 грн

Сучасні кросівки є функціональним, надійним і практичним взуттям, використовувати яке можна для різних цілей. Велика розмаїтість форм, колірних відтінків і використовуваних матеріалів дозволяють покупцям підбирати для себе модель, яка буде максимально відповідати його уподобанням.

Наш магазин пропонує вам купити кросівки для міста, трекінгу, бігу та інших занять від таких відомих виробників, як Salewa, Alpine Pro, Zamberlan за розумними цінами. Кожна модель - це справжня технологічна знахідка для кожного користувача. При їх виготовленні використовуються тільки найсучасніші матеріали. В процесі виробництва застосовуються технології, які дозволяють створити високоякісні кросівки , які відповідатимуть усім вимогам покупців.

В асортименті магазину представлені чоловічі трекінгові кросівки і жіночі трекінгові кросівки , а також моделі для туризму, бігу, міських прогулянок та інших захоплень. При виборі цього взуття слід в першу чергу звернути увагу на матеріал, який використовувався для їх виробництва. Якісні кросівки повинні мати надійну і практичну підошву, товщина якої варіюється в залежності від сфери їх використання.

Наприклад, якщо вам потрібно вибрати кросівки для бігу, потрібно звертатися увагу на легкі і м'які всередині моделі. Якісне взуття такого призначення повинне мати спеціальні амортизуючі елементи, які знизять навантаження на хребет. Крім того, вони обов'язково повинні мати хорошу вентиляцію у вигляді сітчастої поверхні, завдяки чому ноги зможуть «дихати».

Якщо вам потрібно підібрати трекінгові кросівки , тоді слід звернути увагу на моделі з високою шнурівкою, які матимуть, до того ж, надійну рельєфну підошву і зносостійкий каблук.

У тому випадку, якщо вам потрібно вибрати кросівки для звичайних піших прогулянок, увагу слід звертати на такі критерії, як зручність, стильність, надійність. Обов'язково завжди слід звертати увагу на виробника. Назва компанії часто може багато чого цікавого розповісти про їх якість і функціональні можливості.

Сьогодні купити кросівки за доступною ціною зовсім не важко. Зробити це легко і просто в нашому інтернет-магазині. Таке взуття практичне і функціональне, в ньому завжди можна почувати себе комфортно. Щоб вони стали ще зручнішими і прослужили якомога довше, слід подбати про спеціальні аксесуари для взуття.

Важливим елементом, без якого складно уявити життя сучасної людини, можна назвати сучасне взуття. І якщо сандалі можна назвати легкими і практичними аксесуарами гардеробу, а черевики є для кожного любителя активного відпочинку незамінним елементом спорядження, кросівки сьогодні - це проміжна складова між ними. Це стильне, практичне і функціональне взуття, використовувати яке можна як в спорті, так і в повсякденному житті. У кожному разі, воно завжди забезпечить необхідний рівень комфорту за умови вибору максимально зручної моделі.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк