Бахіли

Сортування
Бахіли Legion
525 грн
Бахіли Tatonka Gaiter 420 HD L
900 грн
Бахіли Tatonka Gaiter 420 HD M
900 грн
Бахіли Viking 850/16/3105
518 грн
Бахіли Viking 850/16/3106
518 грн
Бахіли Salewa Hiking Gaiter L
767 грн
Бахіли Salewa Hiking Gaiter M
767 грн
Бахіли Trekmates Cairngorm Gore-tex
983 грн
Бахіли Trekmates Cerro Torre Wmn
1 284 грн
Бахіли Trekmates Grasmere Ankle Gaiter
437 грн
Бахіли Trekmates Karakoram Wmn
1 633 грн 980 грн
Бахіли Trekmates Sierra
1 316 грн 790 грн
Бахіли Trekmates Torridon DRY
819 грн

Бахіли туристичні мають досить багато назв, найпопулярніші серед них - гетри туристичні, ліхтарики туристичні і цілий ряд інших. Часто трапляється так, що туристи-початківці не приділяють належної уваги цим практичним і, в окремих випадках, незамінним атрибутам. Але для тих, хто цінує комфорт і тепло, вони є обов'язковими в подорожі, адже гарантують сухість взуття і ніг.

Використовувати бахіли туристичні можна протягом усього року. Говорити про їх корисність в період осінь-зима-весна не приходиться, адже це час рясних опадів. Але і влітку без них важко обійтися в деяких маршрутах, наприклад, при поході в гори, де досить часто проходять зливи або де на великих висотах постійно лежить сніг.

Бахіли зимові - це, у своєму роді, тканинний чохол, який одягають поверх взуття, щоб зберегти його сухим. Вони забезпечують надійний захист від промокання, попадання снігу, намокання, пошкоджень і промерзання. Якщо порівнювати їх з "ліхтариками", то потрібно сказати, що вони закривають черевик повністю (враховуючи і підошву), дозволяючи відчувати під час подорожі максимальний комфорт. Для цього достатньо просто взяти їх в рюкзак, щоб завжди мати можливість ними скористатися в певних умовах.

Купити туристичні бахіли ви можете в нашому магазині Gorgany.com за розумними цінами від кращих виробників. В асортименті представлені моделі таких відомих компаній, як Salewa, Milo, Travel Extreme та інших. Виготовлені із застосуванням сучасних матеріалів, вони забезпечать комфорт при будь-якій погоді.

Вибираючи бахіли для походів, можна зустріти велику різноманітність варіантів крою, колірного оформлення, довжини і наявності додаткових елементів. Наприклад, ліхтарики туристичні можуть бути довгими, середніми і короткими. Вибираючи відповідний варіант, слід брати до уваги особливості місцевості, куди планується подорож (якщо маршрути припускають перетин місцевості з високою травою, краще вибирати довгі моделі, щоб вода при дощі або росі не намочила взуття зверху) і умови погоди (якщо можливий сильний снігопад, краще також вибирати довгі ліхтарики туристичні).

Розрізняють різні типи фіксації: за допомогою липучок, блискавок, ремінців, затягувань, а також варіанти їх розміщення - спереду, ззаду або по всьому периметру. Додаткові елементи припускають наявність спеціальних ремінців і кріплення для черевиків. Стандартні бахіли туристичні мають середню довжину, ремінці під взуття і фіксуються гумкою.

Цікавим і незвичайним варіантом є експедиційні бахіли. Вони закривають все взуття (у тому числі і підошви). Сучасним варіантом можна назвати бахіли з мембраною - спеціальною тканиною, яка здатна відштовхувати вологу зовні і виводити її зсередини. Якщо ви цінуєте комфорт і хочете отримувати від подорожі тільки приємні емоції, не слід нехтувати цим корисним аксесуаром.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк